TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De debuutroman Duizend Vaders van Nhung Dam was een groot succes, mede doordat de verhalen van de boeken van Nhung altijd een combinatie zijn van fictie en haar eigen leven. De hoop is dan ook dat haar nieuwste boek - Definitie van liefde - het net zo goed gaat doen.
Een interessant verhaal heeft deze actrice in ieder geval. Haar ouders zijn Vietnamese bootvluchtelingen die in de jaren tachtig naar Nederland kwamen. Nhung groeide op in een wijk in Groningen, waar ze lang zoals de andere (witte) kinderen wilde zijn. Toch beseft ze dat haar afkomst ook inspiratie is voor haar werk, waar ze nog steeds mee worstelt, maar nu ook omarmt.
Wist je trouwens ook dat Nhung Dam binnenkort te zien is in The Passion? Ze speelt deze editie de rol van Claudia Procula, de vrouw van Pilatus.
Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat
12:26Love Island-deelnemer Esmee deelt break-up met volgers
10:17Nieuw seizoen van kennisquiz Weet Ik Veel in de maak
09:13Video: Eva Jinek gaat stuk om verjaardagscadeau van Merel Westrik: ‘Geweldig!’