TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De debuutroman Duizend Vaders van Nhung Dam was een groot succes, mede doordat de verhalen van de boeken van Nhung altijd een combinatie zijn van fictie en haar eigen leven. De hoop is dan ook dat haar nieuwste boek - Definitie van liefde - het net zo goed gaat doen.
Een interessant verhaal heeft deze actrice in ieder geval. Haar ouders zijn Vietnamese bootvluchtelingen die in de jaren tachtig naar Nederland kwamen. Nhung groeide op in een wijk in Groningen, waar ze lang zoals de andere (witte) kinderen wilde zijn. Toch beseft ze dat haar afkomst ook inspiratie is voor haar werk, waar ze nog steeds mee worstelt, maar nu ook omarmt.
Wist je trouwens ook dat Nhung Dam binnenkort te zien is in The Passion? Ze speelt deze editie de rol van Claudia Procula, de vrouw van Pilatus.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is