TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De debuutroman Duizend Vaders van Nhung Dam was een groot succes, mede doordat de verhalen van de boeken van Nhung altijd een combinatie zijn van fictie en haar eigen leven. De hoop is dan ook dat haar nieuwste boek - Definitie van liefde - het net zo goed gaat doen.
Een interessant verhaal heeft deze actrice in ieder geval. Haar ouders zijn Vietnamese bootvluchtelingen die in de jaren tachtig naar Nederland kwamen. Nhung groeide op in een wijk in Groningen, waar ze lang zoals de andere (witte) kinderen wilde zijn. Toch beseft ze dat haar afkomst ook inspiratie is voor haar werk, waar ze nog steeds mee worstelt, maar nu ook omarmt.
Wist je trouwens ook dat Nhung Dam binnenkort te zien is in The Passion? Ze speelt deze editie de rol van Claudia Procula, de vrouw van Pilatus.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'