TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De debuutroman Duizend Vaders van Nhung Dam was een groot succes, mede doordat de verhalen van de boeken van Nhung altijd een combinatie zijn van fictie en haar eigen leven. De hoop is dan ook dat haar nieuwste boek - Definitie van liefde - het net zo goed gaat doen.
Een interessant verhaal heeft deze actrice in ieder geval. Haar ouders zijn Vietnamese bootvluchtelingen die in de jaren tachtig naar Nederland kwamen. Nhung groeide op in een wijk in Groningen, waar ze lang zoals de andere (witte) kinderen wilde zijn. Toch beseft ze dat haar afkomst ook inspiratie is voor haar werk, waar ze nog steeds mee worstelt, maar nu ook omarmt.
Wist je trouwens ook dat Nhung Dam binnenkort te zien is in The Passion? Ze speelt deze editie de rol van Claudia Procula, de vrouw van Pilatus.
Vanavond op TV: NPO Doc: Ons campertje, De Bogaartjes, Jurassic World: Dominion
22:41René Karst sprak legendarische woorden bij afscheid in De Slimste Mens
18:18Martijn Krabbé wint speciale award voor Kopen Zonder Kijken en The Voice of Holland
15:49Zat jij te wachten op nieuwe afleveringen van Bureau Onrecht? Dan hebben we goed nieuws
14:10De startdatum van het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser doet Uitspraak is bekend