TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De debuutroman Duizend Vaders van Nhung Dam was een groot succes, mede doordat de verhalen van de boeken van Nhung altijd een combinatie zijn van fictie en haar eigen leven. De hoop is dan ook dat haar nieuwste boek - Definitie van liefde - het net zo goed gaat doen.
Een interessant verhaal heeft deze actrice in ieder geval. Haar ouders zijn Vietnamese bootvluchtelingen die in de jaren tachtig naar Nederland kwamen. Nhung groeide op in een wijk in Groningen, waar ze lang zoals de andere (witte) kinderen wilde zijn. Toch beseft ze dat haar afkomst ook inspiratie is voor haar werk, waar ze nog steeds mee worstelt, maar nu ook omarmt.
Wist je trouwens ook dat Nhung Dam binnenkort te zien is in The Passion? Ze speelt deze editie de rol van Claudia Procula, de vrouw van Pilatus.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in