TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De goedlachse Esmée van Kampen maakte als actrice naam in series als Komt een man bij de dokter, Familie Kruys en De TV kantine. Maar de laatste jaren bewandelt ze een andere weg. Acteren bracht haar niet meer wat ze zocht, dus besloot ze na de nodige zelfreflectie uit het vak te stappen en weer te gaan studeren.
Inmiddels is Van Kampen hard op weg om edelsmid te worden. Een andere verandering in haar leven is dat ze geen auto meer heeft, maar dat staat haar deelname aan De gevaarlijkste wegen natuurlijk niet in de weg.
Samen met actrice Hanna van Vliet trotseert ze de binnenlanden van Oezbekistan. Fans van Esmées acteerwerk kunnen overigens opgelucht ademhalen: ze is momenteel bezig met de opnamen voor de nieuwe kinderserie Het herriehofje.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek