TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De goedlachse Esmée van Kampen maakte als actrice naam in series als Komt een man bij de dokter, Familie Kruys en De TV kantine. Maar de laatste jaren bewandelt ze een andere weg. Acteren bracht haar niet meer wat ze zocht, dus besloot ze na de nodige zelfreflectie uit het vak te stappen en weer te gaan studeren.
Inmiddels is Van Kampen hard op weg om edelsmid te worden. Een andere verandering in haar leven is dat ze geen auto meer heeft, maar dat staat haar deelname aan De gevaarlijkste wegen natuurlijk niet in de weg.
Samen met actrice Hanna van Vliet trotseert ze de binnenlanden van Oezbekistan. Fans van Esmées acteerwerk kunnen overigens opgelucht ademhalen: ze is momenteel bezig met de opnamen voor de nieuwe kinderserie Het herriehofje.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers