TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De goedlachse Esmée van Kampen maakte als actrice naam in series als Komt een man bij de dokter, Familie Kruys en De TV kantine. Maar de laatste jaren bewandelt ze een andere weg. Acteren bracht haar niet meer wat ze zocht, dus besloot ze na de nodige zelfreflectie uit het vak te stappen en weer te gaan studeren.
Inmiddels is Van Kampen hard op weg om edelsmid te worden. Een andere verandering in haar leven is dat ze geen auto meer heeft, maar dat staat haar deelname aan De gevaarlijkste wegen natuurlijk niet in de weg.
Samen met actrice Hanna van Vliet trotseert ze de binnenlanden van Oezbekistan. Fans van Esmées acteerwerk kunnen overigens opgelucht ademhalen: ze is momenteel bezig met de opnamen voor de nieuwe kinderserie Het herriehofje.
Monica Geuze en Edson da Graça bundelen krachten voor dit nieuwe tv-programma
10:05Op deze datum gaat Bureau Groningen met Ewout Genemans van start
10:02B&B Vol Liefde: 'Thomas. wat heb jij voor pooier-blouse aan?'
10:02De Bondgenoten haalt afleveringen offline na ophef over oud-deelnemer
09:57Komende week in GTST: Alomvattende alibi’s en de hernieuwde moordpoging