TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De goedlachse Esmée van Kampen maakte als actrice naam in series als Komt een man bij de dokter, Familie Kruys en De TV kantine. Maar de laatste jaren bewandelt ze een andere weg. Acteren bracht haar niet meer wat ze zocht, dus besloot ze na de nodige zelfreflectie uit het vak te stappen en weer te gaan studeren.
Inmiddels is Van Kampen hard op weg om edelsmid te worden. Een andere verandering in haar leven is dat ze geen auto meer heeft, maar dat staat haar deelname aan De gevaarlijkste wegen natuurlijk niet in de weg.
Samen met actrice Hanna van Vliet trotseert ze de binnenlanden van Oezbekistan. Fans van Esmées acteerwerk kunnen overigens opgelucht ademhalen: ze is momenteel bezig met de opnamen voor de nieuwe kinderserie Het herriehofje.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen