TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De goedlachse Esmée van Kampen maakte als actrice naam in series als Komt een man bij de dokter, Familie Kruys en De TV kantine. Maar de laatste jaren bewandelt ze een andere weg. Acteren bracht haar niet meer wat ze zocht, dus besloot ze na de nodige zelfreflectie uit het vak te stappen en weer te gaan studeren.
Inmiddels is Van Kampen hard op weg om edelsmid te worden. Een andere verandering in haar leven is dat ze geen auto meer heeft, maar dat staat haar deelname aan De gevaarlijkste wegen natuurlijk niet in de weg.
Samen met actrice Hanna van Vliet trotseert ze de binnenlanden van Oezbekistan. Fans van Esmées acteerwerk kunnen overigens opgelucht ademhalen: ze is momenteel bezig met de opnamen voor de nieuwe kinderserie Het herriehofje.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
