TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het achtste seizoen van De Gevaarlijkste Wegen sluit af in Georgië, een land in het zuiden van het Kaukasusgebergte tussen Europa en Azië.
Acteur Harry Piekema (64), lang bekend als supermarktmanager in reclames, trotseert hier riskante wegen tussen en over bergen van wel 5 kilometer hoog. Dit doet hij samen met Sosha Duysker (32), die bij KRO-NCRV onder meer Waku Waku en Keuringsdienst van Waarde presenteert.
Tijdens hun route door het ruige gebied ontdekken ze de rol die Rusland in dit land speelt: nog altijd vrezen de inwoners een invasie van de Russen die aan landje pik doen. Voordat het duo bij het eindpunt is, de monumentale Georgische vlag aan het meer van Saghamo, moeten ze eerst over de extreme bergpassen van de Kaukasus zien te komen.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'