TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het achtste seizoen van De Gevaarlijkste Wegen sluit af in Georgië, een land in het zuiden van het Kaukasusgebergte tussen Europa en Azië.
Acteur Harry Piekema (64), lang bekend als supermarktmanager in reclames, trotseert hier riskante wegen tussen en over bergen van wel 5 kilometer hoog. Dit doet hij samen met Sosha Duysker (32), die bij KRO-NCRV onder meer Waku Waku en Keuringsdienst van Waarde presenteert.
Tijdens hun route door het ruige gebied ontdekken ze de rol die Rusland in dit land speelt: nog altijd vrezen de inwoners een invasie van de Russen die aan landje pik doen. Voordat het duo bij het eindpunt is, de monumentale Georgische vlag aan het meer van Saghamo, moeten ze eerst over de extreme bergpassen van de Kaukasus zien te komen.
De Bondgenoten verslaat GTST opnieuw: nieuwe trend?
13:37MAFS-deelnemer sinds opnames 15 kilo afgevallen: 'Dit is pas het begin'
12:38The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live