TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het achtste seizoen van De Gevaarlijkste Wegen sluit af in Georgië, een land in het zuiden van het Kaukasusgebergte tussen Europa en Azië.
Acteur Harry Piekema (64), lang bekend als supermarktmanager in reclames, trotseert hier riskante wegen tussen en over bergen van wel 5 kilometer hoog. Dit doet hij samen met Sosha Duysker (32), die bij KRO-NCRV onder meer Waku Waku en Keuringsdienst van Waarde presenteert.
Tijdens hun route door het ruige gebied ontdekken ze de rol die Rusland in dit land speelt: nog altijd vrezen de inwoners een invasie van de Russen die aan landje pik doen. Voordat het duo bij het eindpunt is, de monumentale Georgische vlag aan het meer van Saghamo, moeten ze eerst over de extreme bergpassen van de Kaukasus zien te komen.
Wilfred Genee deelt eerste beelden van Mi Dushi: Wat is dan liefde?
11:15Op deze datum start het nieuwe seizoen van Woeste Grond
10:36Suzan & Freek geven in nieuwe Videoland-documentaire intiem kijkje achter de schermen
10:24De TV van gisteren: VI-kijkers uiten felle kritiek op Johan Derksen in kwestie Dick Advocaat
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Man on Fire