TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het achtste seizoen van De Gevaarlijkste Wegen sluit af in Georgië, een land in het zuiden van het Kaukasusgebergte tussen Europa en Azië.
Acteur Harry Piekema (64), lang bekend als supermarktmanager in reclames, trotseert hier riskante wegen tussen en over bergen van wel 5 kilometer hoog. Dit doet hij samen met Sosha Duysker (32), die bij KRO-NCRV onder meer Waku Waku en Keuringsdienst van Waarde presenteert.
Tijdens hun route door het ruige gebied ontdekken ze de rol die Rusland in dit land speelt: nog altijd vrezen de inwoners een invasie van de Russen die aan landje pik doen. Voordat het duo bij het eindpunt is, de monumentale Georgische vlag aan het meer van Saghamo, moeten ze eerst over de extreme bergpassen van de Kaukasus zien te komen.
Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'
09:44Dit programma vervangt Het Diner op SBS6