TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het achtste seizoen van De Gevaarlijkste Wegen sluit af in Georgië, een land in het zuiden van het Kaukasusgebergte tussen Europa en Azië.
Acteur Harry Piekema (64), lang bekend als supermarktmanager in reclames, trotseert hier riskante wegen tussen en over bergen van wel 5 kilometer hoog. Dit doet hij samen met Sosha Duysker (32), die bij KRO-NCRV onder meer Waku Waku en Keuringsdienst van Waarde presenteert.
Tijdens hun route door het ruige gebied ontdekken ze de rol die Rusland in dit land speelt: nog altijd vrezen de inwoners een invasie van de Russen die aan landje pik doen. Voordat het duo bij het eindpunt is, de monumentale Georgische vlag aan het meer van Saghamo, moeten ze eerst over de extreme bergpassen van de Kaukasus zien te komen.
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom