TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de derde aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt reist Huub Stapel verder door Frankrijk, van Angers naar Bordeaux. Eerder leerde Stapel op de Europareis hoe hij zich net als de twee broers moest gedragen als een heer aan het Franse hof, maar deze keer komt de presentator een grotere barrière tegen: religie.
De streng gereformeerde gebroeders De Witt zaten diep in rooms-katholiek gebied. Frankrijk had toen al godsdienstvrijheid, maar in de praktijk was er nog een hoop haat en nijd tussen beide kampen. De broers wilden verder reizen, dus zij probeerden hun godsdienstige meningen voor zich te houden. Toch ontdekt Stapel meer over wat zij van de ‘vijand’ vonden en hoe ze tegen katholieke stokpaardjes zoals heilige relieken aankeken.
Deze aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt is zondag 22 september vanaf 20:20 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'