TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de derde aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt reist Huub Stapel verder door Frankrijk, van Angers naar Bordeaux. Eerder leerde Stapel op de Europareis hoe hij zich net als de twee broers moest gedragen als een heer aan het Franse hof, maar deze keer komt de presentator een grotere barrière tegen: religie.
De streng gereformeerde gebroeders De Witt zaten diep in rooms-katholiek gebied. Frankrijk had toen al godsdienstvrijheid, maar in de praktijk was er nog een hoop haat en nijd tussen beide kampen. De broers wilden verder reizen, dus zij probeerden hun godsdienstige meningen voor zich te houden. Toch ontdekt Stapel meer over wat zij van de ‘vijand’ vonden en hoe ze tegen katholieke stokpaardjes zoals heilige relieken aankeken.
Deze aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt is zondag 22 september vanaf 20:20 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk