TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tuin van Suzanne en Lodewijk in Zaandijk staat er wat troosteloos bij. Daar gaat tuinexpert Ivo Putman in De Grote Tuinverbouwing verandering in brengen. In overleg met het stel maakt hij er met veel planten, struiken en boompjes - die allemaal na te lezen zijn op www.degrotetuinverbouwing.nl - een strak geheel van.
Aan stylist Djamilla Smits om de woonkamer zo in te richten dat binnen en buiten op elkaar zijn afgestemd. Het strakke van buiten laat zij binnen terugkomen in een Scandinavische look, die strak, maar ook warm en gezellig is. En dat is precies wat deze woonkamer kon gebruiken. Als warme kers op de taart maakt kok Rens Pörtzgen - met zijn voorliefde voor natuurlijke en lokale producten - er een heerlijk nagerecht bij met chocolade en kersen.
Djamilla Smits werd twee en een half jaar geleden als kersverse stylist gevraagd voor dit programma. "Eigenlijk wilde ik helemaal niet op tv", bekent ze in een interview in een magazine in haar woonplaats Veenendaal. Toen ze solliciteerde dacht ze dat het om een baan achter de schermen ging. Maar het bleek toch echt een rol voor de camera. “Ik begon met weinig tekst en alleen wat dingen neerzetten. Dat werd steeds iets meer." Nu voelt ze zich als een vis in het water. Het beviel zo goed dat ze ook afgelopen najaar bij De Grote Huisverbouwing werd betrokken. Het nieuwe seizoen daarvan start op 26 maart.
Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial