TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tuin van Suzanne en Lodewijk in Zaandijk staat er wat troosteloos bij. Daar gaat tuinexpert Ivo Putman in De Grote Tuinverbouwing verandering in brengen. In overleg met het stel maakt hij er met veel planten, struiken en boompjes - die allemaal na te lezen zijn op www.degrotetuinverbouwing.nl - een strak geheel van.
Aan stylist Djamilla Smits om de woonkamer zo in te richten dat binnen en buiten op elkaar zijn afgestemd. Het strakke van buiten laat zij binnen terugkomen in een Scandinavische look, die strak, maar ook warm en gezellig is. En dat is precies wat deze woonkamer kon gebruiken. Als warme kers op de taart maakt kok Rens Pörtzgen - met zijn voorliefde voor natuurlijke en lokale producten - er een heerlijk nagerecht bij met chocolade en kersen.
Djamilla Smits werd twee en een half jaar geleden als kersverse stylist gevraagd voor dit programma. "Eigenlijk wilde ik helemaal niet op tv", bekent ze in een interview in een magazine in haar woonplaats Veenendaal. Toen ze solliciteerde dacht ze dat het om een baan achter de schermen ging. Maar het bleek toch echt een rol voor de camera. “Ik begon met weinig tekst en alleen wat dingen neerzetten. Dat werd steeds iets meer." Nu voelt ze zich als een vis in het water. Het beviel zo goed dat ze ook afgelopen najaar bij De Grote Huisverbouwing werd betrokken. Het nieuwe seizoen daarvan start op 26 maart.
Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind