TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jaarlijks trekt op Onze-Lieve-Heer-Hemelvaart een processie door de historische binnenstad van Brugge. Hiermee geven de deelnemers uiting aan hun dankbaarheid en geloof door het lijden van Jezus te gedenken.
Door de straten van Brugge trekt een kleurrijke stoet van mensen. Jong en oud vertellen Bijbelse verhalen met muziek, zang, dans en toneelstukjes. Ook paarden en andere dieren lopen mee in de parade. Langs de kant van de weg staan grote tribunes opgesteld, zodat het publiek in groten getale kan komen kijken.
In De Heilig Bloedprocessie Brugge 2022 doet presentator Jan Slagter verslag van deze bijzondere dag. De processie is ontstaan in het begin van de middeleeuwen en staat sinds 2009 op de lijst van immaterieel cultureel werelderfgoed van UNESCO.
Ook zondag extra uitzending Pauw & De Wit
11:04Linda de Mol over nieuw seizoen In de Ring: 'Dit zal mij niet nog een keer gebeuren'
10:33Klaas uit Winter Vol Liefde geeft update na lelijke val: 'Herstel gaat niet goed'
10:21Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen