TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het leven is geen ponykamp’ en ‘Doe posi’ zijn twee van de nummers uit het repertoire van Mel en Den. Over het laatste liedje schrijven ze in een persbericht op hun website: “Het nummer wordt beter wanneer je het een aantal keer gehoord hebt, is een veelgehoorde reactie.”
Het duo uit het Noord-Brabantse Achtmaal krijgt in deze De Hollandse nieuwe: wie wordt dé volkszanger van Nederland? bezoek van Jeroen van der Boom, Danny de Munk, Samantha Steenwijk en René Froger. De auditie vindt plaats in de manege van Melanie.
De jury heeft ook een ontmoeting met Wouter. Door zijn ziekte is hij gedwongen om in het donker te leven. Toch zit dat zijn droom om door te breken niet in de weg. Verder is er nog een ontroerende auditie op een woonwagenkamp in Asten.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad