TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het leven is geen ponykamp’ en ‘Doe posi’ zijn twee van de nummers uit het repertoire van Mel en Den. Over het laatste liedje schrijven ze in een persbericht op hun website: “Het nummer wordt beter wanneer je het een aantal keer gehoord hebt, is een veelgehoorde reactie.”
Het duo uit het Noord-Brabantse Achtmaal krijgt in deze De Hollandse nieuwe: wie wordt dé volkszanger van Nederland? bezoek van Jeroen van der Boom, Danny de Munk, Samantha Steenwijk en René Froger. De auditie vindt plaats in de manege van Melanie.
De jury heeft ook een ontmoeting met Wouter. Door zijn ziekte is hij gedwongen om in het donker te leven. Toch zit dat zijn droom om door te breken niet in de weg. Verder is er nog een ontroerende auditie op een woonwagenkamp in Asten.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen