TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een bedrijventerrein is bepaald niet de droomomgeving waar Marleen graag wil wonen. Toch is het alweer drie jaar geleden dat ze na haar scheiding met haar twee kinderen een woning boven een bedrijf betrok. Inmiddels wonen ze nog steeds op het terrein, waar de kinderen niet veilig buiten kunnen spelen en het verkeer voor overlast zorgt. Ook is er weinig ruimte, want de drie moeten een slaapkamer delen.
Dat moet anders, vinden De Huizenfixers. Daarom gaat Rachel Rosier samen met architect Maarten Nieuwenhuize en interieurstylist Odette Simons op zoek naar een groter huis in een kindvriendelijke buurt. Ook helpen ze Figo en Freya, en hun zoontje Noa. Zij moeten hun woning van 37 vierkante meter in Rotterdam binnenkort verlaten omdat het huurcontract verloopt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'