TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ewout Genemans keert voor het tweede seizoen van De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt terug naar Yes We Can Clinics in Hilvarenbeek. Hier ontmoet hij jongeren tussen de 13 en 23 jaar die een klinische behandeling ondergaan omdat ze kampen met psychische problemen, verslavingen en/of gedragsproblemen.
Deze reeks gaat Genemans nog dieper in op de jeugdhulp in Nederland en de visie van Yes We Can Clinics. “Het was heel bijzonder om mee te maken hoe de medewerkers er iedere dag weer alles aan doen om de jongeren in de kliniek te helpen. Een eer dat we dit van zo dichtbij mochten meemaken”, zo vertelt de presentator op website van de kliniek. “De jongeren waren heel openhartig en hebben soms heftige verhalen. Ik vind het belangrijk om die te vertellen.”
Het tweede seizoen van De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt is vanaf 19 april wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5. Vooruitkijken kan via Videoland.
Hélène Hendriks grote afwezige bij start De Oranjezomer wegens operatie
14:48KRO-NCRV doet verslag van het conclaaf
14:13Max Verstappen en Kelly Piquet zijn ouders geworden van een dochter
13:31Deze BN'ers doen mee aan het nieuwe seizoen van Marble Mania
12:28Dit programma vervangt Only Joling op RTL 4