TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ewout Genemans keert voor het tweede seizoen van De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt terug naar Yes We Can Clinics in Hilvarenbeek. Hier ontmoet hij jongeren tussen de 13 en 23 jaar die een klinische behandeling ondergaan omdat ze kampen met psychische problemen, verslavingen en/of gedragsproblemen.
Deze reeks gaat Genemans nog dieper in op de jeugdhulp in Nederland en de visie van Yes We Can Clinics. “Het was heel bijzonder om mee te maken hoe de medewerkers er iedere dag weer alles aan doen om de jongeren in de kliniek te helpen. Een eer dat we dit van zo dichtbij mochten meemaken”, zo vertelt de presentator op website van de kliniek. “De jongeren waren heel openhartig en hebben soms heftige verhalen. Ik vind het belangrijk om die te vertellen.”
Het tweede seizoen van De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt is vanaf 19 april wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5. Vooruitkijken kan via Videoland.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?