TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ewout Genemans keert voor het tweede seizoen van De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt terug naar Yes We Can Clinics in Hilvarenbeek. Hier ontmoet hij jongeren tussen de 13 en 23 jaar die een klinische behandeling ondergaan omdat ze kampen met psychische problemen, verslavingen en/of gedragsproblemen.
Deze reeks gaat Genemans nog dieper in op de jeugdhulp in Nederland en de visie van Yes We Can Clinics. “Het was heel bijzonder om mee te maken hoe de medewerkers er iedere dag weer alles aan doen om de jongeren in de kliniek te helpen. Een eer dat we dit van zo dichtbij mochten meemaken”, zo vertelt de presentator op website van de kliniek. “De jongeren waren heel openhartig en hebben soms heftige verhalen. Ik vind het belangrijk om die te vertellen.”
Het tweede seizoen van De Jeugdkliniek: Als Niets Meer Werkt is vanaf 19 april wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL5. Vooruitkijken kan via Videoland.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten