TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 2017 maakte Marcel Prins een documentaire over de mensen in Kfar Aza, nog niet wetende dat juist deze kibboets aan de grens van Gaza op 7 oktober door terroristische Hamas-strijders in een bloedbad zou veranderen.
Toen wilde hij weten waarom mensen uit Nederland naar Israël waren geëmigreerd. Het leven was er vredig, kinderen speelden. Er was een fijne sfeer, zelfs met de Palestijnen. Hij sprak onder anderen David Bing, een boer, een innemende man.
Na 7 oktober was de documentairemaker bezorgd en belde David. Die leefde gelukkig. Door de telefoon zei David: "We gaan van begrafenis naar begrafenis, maar we zullen dit weer opbouwen."
Marcel besloot terug te gaan naar Kfar Aza om er opnieuw te filmen. Nieuwsgierig naar de veerkracht van de mensen in dit gebied.
De Joodse Wereld: Terug naar Kfar Aza is op woensdag 15 oktober 2025 om 23:15 uur te zien op NPO 2.
Malou Petter: 'Ik kom terug op televisie'
12:11Bente verklapt hoe het er achter de schermen bij Beste Zangers aan toegaat
11:15Bekende stem Michiel Koudstaal (51) overleden
09:31De Rijdende Rechter krijgt een doorstart!
09:08De TV van gisteren: Eva Jinek krijgt op haar donder van kijkers na pittig interview