TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Mark Rutte ging in 2008 aan het werk als docent maatschappijleer op het Johan de Witt College in de Haagse Schilderswijk. Toen hij in 2010 werd verkozen tot premier besloot hij om zijn werk als leraar er parttime naast te blijven doen.
In de driedelige documentaireserie De Kinderen van Rutte blikken oud-leerlingen terug op de lessen van de VVD-politicus. Hij gaf hen mee dat in Nederland iedereen de kans krijgt om zijn dromen waar te maken.
Niet alle oud-pupillen zijn echter overtuigd van zijn gelijk. In een interview met Den Haag FM legde Rutte uit waarom het lesgeven hem zo veel voldoening geeft. “In de politiek is er nog wel eens een dag dat je 's avonds denkt: was dit nou allemaal nuttig? Maar een leraar hoeft zich die vraag nooit te stellen.”
De Kinderen van Rutte is op maandag 10 maart 2025 om 19:55 uur te zien op NPO 2.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd