TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte ging in 2008 aan het werk als docent maatschappijleer op het Johan de Witt College in de Haagse Schilderswijk. Toen hij in 2010 werd verkozen tot premier besloot hij om zijn werk als leraar er parttime naast te blijven doen.
In de driedelige documentaireserie De Kinderen van Rutte blikken oud-leerlingen terug op de lessen van de VVD-politicus. Hij gaf hen mee dat in Nederland iedereen de kans krijgt om zijn dromen waar te maken.
Niet alle oud-pupillen zijn echter overtuigd van zijn gelijk. In een interview met Den Haag FM legde Rutte uit waarom het lesgeven hem zo veel voldoening geeft. “In de politiek is er nog wel eens een dag dat je 's avonds denkt: was dit nou allemaal nuttig? Maar een leraar hoeft zich die vraag nooit te stellen.”
De Kinderen van Rutte is op maandag 10 maart 2025 om 19:55 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'