TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan de Hoop nam onlangs na 33 jaar afscheid van het RTL Ontbijtnieuws. Het voelde als rouwen: hij werkte er de helft van zijn leven en maakte er veel mee. Toch is de rouw om gestorven dierbaren groter. In De Kist praat Jan open over rouwen en de dood.
Kefah Allush praat met Jan de Hoop over zijn verdriet om zijn overleden ouders. De oud-nieuwslezer was erbij toen zijn vader in het ziekenhuis stierf en kreeg daarna paniekaanvallen en een burn-out.
Jan heeft grote moeite met het besef dat iets stopt en dan nooit meer terugkomt. Maar verdriet wordt met de tijd wel milder.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'