TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan de Hoop nam onlangs na 33 jaar afscheid van het RTL Ontbijtnieuws. Het voelde als rouwen: hij werkte er de helft van zijn leven en maakte er veel mee. Toch is de rouw om gestorven dierbaren groter. In De Kist praat Jan open over rouwen en de dood.
Kefah Allush praat met Jan de Hoop over zijn verdriet om zijn overleden ouders. De oud-nieuwslezer was erbij toen zijn vader in het ziekenhuis stierf en kreeg daarna paniekaanvallen en een burn-out.
Jan heeft grote moeite met het besef dat iets stopt en dan nooit meer terugkomt. Maar verdriet wordt met de tijd wel milder.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven