TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al veertig jaar trekt comédienne Tineke Schouten volle theaterzalen. Ze maakte in die periode meer dan twintig cabaretvoorstellingen die zich allemaal kenmerken door een mix van hilarische sketches, herkenbare typetjes en ontroerende liedjes. Momenteel trekt ze met haar 25e voorstelling Dubbel door Nederland. Haar jubileumshow gaat over het dubbele gevoel dat veel mensen hebben over het leven: de vreugde en het verdriet.
In De Kist praat ze over de worsteling met presentator Kefah Allush, en dan komt ook de dood ter sprake. Schouten vertelt hoe ze omging met de dood van haar ouders. Haar vader overleed op zijn 78e verjaardag, haar moeder stierf drie jaar geleden op 92-jarige leeftijd. Ze werd begraven in een paarse kist, haar lievelingskleur.
Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis