TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor 24Kitchen en Kook mee met MAX maakt Mounir Toub de lekkerste gerechten, maar in De Kookklunzen mag hij geen vinger uitsteken in de keuken. De Brabander neemt het met zijn drie teamleden op tegen die van Herman den Blijker.
Hoewel deze zes mensen er niets van bakken in de keuken, koken ze toch een driegangendiner. Intussen mogen Den Blijker en Toub alleen aanwijzingen geven met handgebaren, misschien wel het frustrerendste wat er is voor een chef-kok.
Presentator Gordon is benieuwd of de gerechten uiteindelijk te eten zijn. Dit bepalen rapper Donnie, koks Roberta Pagnier en London Loy, presentatrice Ellemieke Vermolen en hotelier Willem Reimers. Reimers pakte met Den Blijker noodlijdende hotels aan op tv en staat bekend om zijn ongezouten mening.
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'