TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal is deze door Johnny de Mol gepresenteerde quiz in zomerse sferen, maar nu is de studio omgetoverd tot een winterwonderland. En dus zijn het ook geen grote gele strandballen die de kandidaten het zwembad in duwen, maar sneeuwballen. Daarbij houden de verschillen tussen de normale reeks en De Kwis met Sneeuwballen niet op.
Lees ook: Video: Johnny de Mol onthult gasten in VIP-editie De Kwis met Ballen
De teams bestaan dan nog wel uit vijf personen, maar dit keer zijn het bekende Nederlanders die een nat pak riskeren voor een mooi geldbedrag. Daarnaast gaat bij winst de 25.000 euro naar een goed doel. Wat wel hetzelfde is? De opzet van het spel. Geeft iemand het foute antwoord op een vraag, dan kukelt die persoon het water in. Als het één speler van het team lukt om droog de eindstreep te halen wint de groep het bedrag.
De Kwis met Sneeuwballen is van 27 t/m 30 december 2023 elke dag om 22:00 uur te zien bij SBS6.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park