TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal is deze door Johnny de Mol gepresenteerde quiz in zomerse sferen, maar nu is de studio omgetoverd tot een winterwonderland. En dus zijn het ook geen grote gele strandballen die de kandidaten het zwembad in duwen, maar sneeuwballen. Daarbij houden de verschillen tussen de normale reeks en De Kwis met Sneeuwballen niet op.
Lees ook: Video: Johnny de Mol onthult gasten in VIP-editie De Kwis met Ballen
De teams bestaan dan nog wel uit vijf personen, maar dit keer zijn het bekende Nederlanders die een nat pak riskeren voor een mooi geldbedrag. Daarnaast gaat bij winst de 25.000 euro naar een goed doel. Wat wel hetzelfde is? De opzet van het spel. Geeft iemand het foute antwoord op een vraag, dan kukelt die persoon het water in. Als het één speler van het team lukt om droog de eindstreep te halen wint de groep het bedrag.
De Kwis met Sneeuwballen is van 27 t/m 30 december 2023 elke dag om 22:00 uur te zien bij SBS6.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'