TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij het bombardement van Rotterdam aan het begin van de Tweede Wereldoorlog vielen 711 doden. Hoewel er bij het bombardement van Nijmegen op 22 februari 1944 meer doden vielen, kreeg deze tragedie veel minder aandacht. Voor de nabestaanden en ooggetuigen blijft de impact ervan echter enorm, ook tachtig jaar na dato.
In De Middag van '44 brengt presentator Kefah Allush de geschiedenis op een indringende en bijzondere manier tot leven. Getuigen als Addy Hendriks, die als scholier haar broertje verloor door het bombardement, vertellen hun persoonlijke verhaal. Daarnaast maken speciale visualisaties duidelijk wat het bombardement teweeg zou brengen in het Nijmegen van nu. Destijds vonden bijna achthonderd mensen de dood, plus een onbekend aantal onderduikers.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'