TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij het bombardement van Rotterdam aan het begin van de Tweede Wereldoorlog vielen 711 doden. Hoewel er bij het bombardement van Nijmegen op 22 februari 1944 meer doden vielen, kreeg deze tragedie veel minder aandacht. Voor de nabestaanden en ooggetuigen blijft de impact ervan echter enorm, ook tachtig jaar na dato.
In De Middag van '44 brengt presentator Kefah Allush de geschiedenis op een indringende en bijzondere manier tot leven. Getuigen als Addy Hendriks, die als scholier haar broertje verloor door het bombardement, vertellen hun persoonlijke verhaal. Daarnaast maken speciale visualisaties duidelijk wat het bombardement teweeg zou brengen in het Nijmegen van nu. Destijds vonden bijna achthonderd mensen de dood, plus een onbekend aantal onderduikers.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle