TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van twee miljoen naar ruim vijftien miljoen: in veertig jaar tijd is het inwonersaantal van Istanboel flink gegroeid. In de laatste De Neven van Eus vraagt Özcan Akyol zich af hoe bewoonbaar de metropool tegenwoordig is.
Voelen mensen zich thuis in de stad, die nog maar weinig oorspronkelijke bewoners kent? Sommige wijkbewoners in ieder geval een stuk minder dan vroeger: zij vertellen de presentator dat ze hun oude buurt niet meer herkennen. Tegelijkertijd ziet Akyol dat de explosieve groei ook kansen biedt. Tegenwoordig verhuizen vooral buitenlandse mensen naar de stad, maar in de jaren 70 was dat wel anders. Veel Turkse arbeidsmigranten trokken destijds naar Istanboel omdat fabriekswerk een stuk aantrekkelijker werd dan werken op het platteland.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is