TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van twee miljoen naar ruim vijftien miljoen: in veertig jaar tijd is het inwonersaantal van Istanboel flink gegroeid. In de laatste De Neven van Eus vraagt Özcan Akyol zich af hoe bewoonbaar de metropool tegenwoordig is.
Voelen mensen zich thuis in de stad, die nog maar weinig oorspronkelijke bewoners kent? Sommige wijkbewoners in ieder geval een stuk minder dan vroeger: zij vertellen de presentator dat ze hun oude buurt niet meer herkennen. Tegelijkertijd ziet Akyol dat de explosieve groei ook kansen biedt. Tegenwoordig verhuizen vooral buitenlandse mensen naar de stad, maar in de jaren 70 was dat wel anders. Veel Turkse arbeidsmigranten trokken destijds naar Istanboel omdat fabriekswerk een stuk aantrekkelijker werd dan werken op het platteland.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar