TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van twee miljoen naar ruim vijftien miljoen: in veertig jaar tijd is het inwonersaantal van Istanboel flink gegroeid. In de laatste De Neven van Eus vraagt Özcan Akyol zich af hoe bewoonbaar de metropool tegenwoordig is.
Voelen mensen zich thuis in de stad, die nog maar weinig oorspronkelijke bewoners kent? Sommige wijkbewoners in ieder geval een stuk minder dan vroeger: zij vertellen de presentator dat ze hun oude buurt niet meer herkennen. Tegelijkertijd ziet Akyol dat de explosieve groei ook kansen biedt. Tegenwoordig verhuizen vooral buitenlandse mensen naar de stad, maar in de jaren 70 was dat wel anders. Veel Turkse arbeidsmigranten trokken destijds naar Istanboel omdat fabriekswerk een stuk aantrekkelijker werd dan werken op het platteland.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji