TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van twee miljoen naar ruim vijftien miljoen: in veertig jaar tijd is het inwonersaantal van Istanboel flink gegroeid. In de laatste De Neven van Eus vraagt Özcan Akyol zich af hoe bewoonbaar de metropool tegenwoordig is.
Voelen mensen zich thuis in de stad, die nog maar weinig oorspronkelijke bewoners kent? Sommige wijkbewoners in ieder geval een stuk minder dan vroeger: zij vertellen de presentator dat ze hun oude buurt niet meer herkennen. Tegelijkertijd ziet Akyol dat de explosieve groei ook kansen biedt. Tegenwoordig verhuizen vooral buitenlandse mensen naar de stad, maar in de jaren 70 was dat wel anders. Veel Turkse arbeidsmigranten trokken destijds naar Istanboel omdat fabriekswerk een stuk aantrekkelijker werd dan werken op het platteland.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje