TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de veilingcatalogus van Vermeers nalatenschap staat als derde nummer beschreven 'portret van Vermeer in een kamer met diverse accessoires die buitengewoon mooi door hem zijn geschilderd'. Dat belooft wat. Alleen, het schilderij is verdwenen. De laatste aflevering van De Nieuwe Vermeer is aan dit zelfportret gewijd. Vermeer-experts Pieter Roelofs en Abbie Vandivere geven alle mogelijke aanwijzingen die er zijn over hoe dit portret eruit moet hebben gezien. Het levert bijzondere werken op.
Alle winnende kunstwerken van de zes afleveringen zijn van 20 maart tot en met 4 juni gratis te bekijken. De doeken van de professionals hangen in de foyer van het Haagse Mauritshuis; de winnende 'vrije' werken in de entree van Museum Prinsenhof in Delft.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie