TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de veilingcatalogus van Vermeers nalatenschap staat als derde nummer beschreven 'portret van Vermeer in een kamer met diverse accessoires die buitengewoon mooi door hem zijn geschilderd'. Dat belooft wat. Alleen, het schilderij is verdwenen. De laatste aflevering van De Nieuwe Vermeer is aan dit zelfportret gewijd. Vermeer-experts Pieter Roelofs en Abbie Vandivere geven alle mogelijke aanwijzingen die er zijn over hoe dit portret eruit moet hebben gezien. Het levert bijzondere werken op.
Alle winnende kunstwerken van de zes afleveringen zijn van 20 maart tot en met 4 juni gratis te bekijken. De doeken van de professionals hangen in de foyer van het Haagse Mauritshuis; de winnende 'vrije' werken in de entree van Museum Prinsenhof in Delft.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'