TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedere ochtend vertrekken vanuit het Transvaalkwartier grote groepen arbeidsmigranten naar hun werk. In deze Haagse wijk is maar liefst een op de vier bewoners arbeidsmigrant. In De Onmisbaren onderzoekt Nadia Moussaid het belang van deze werknemers. Dit staat immers steeds vaker ter discussie in de landelijke politiek. En hun positie is al zo kwetsbaar. Zij zijn niet alleen voor werk afhankelijk van uitzendbureaus, maar vaak ook voor huisvesting.
Nadia gaat onder meer in gesprek met Martijn Balster. Deze Haagse wethouder Wonen strijdt al jaren tegen de uitbuiting van arbeidsmigranten. “Een kleine club bedrijven profiteert hiervan, maar de samenleving wordt opgescheept met de maatschappelijke lasten en kosten”, stelde Balster bij Binnenlands Bestuur.
Deze aflevering van De Onmisbaren is op donderdag 9 januari 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los