TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedere ochtend vertrekken vanuit het Transvaalkwartier grote groepen arbeidsmigranten naar hun werk. In deze Haagse wijk is maar liefst een op de vier bewoners arbeidsmigrant. In De Onmisbaren onderzoekt Nadia Moussaid het belang van deze werknemers. Dit staat immers steeds vaker ter discussie in de landelijke politiek. En hun positie is al zo kwetsbaar. Zij zijn niet alleen voor werk afhankelijk van uitzendbureaus, maar vaak ook voor huisvesting.
Nadia gaat onder meer in gesprek met Martijn Balster. Deze Haagse wethouder Wonen strijdt al jaren tegen de uitbuiting van arbeidsmigranten. “Een kleine club bedrijven profiteert hiervan, maar de samenleving wordt opgescheept met de maatschappelijke lasten en kosten”, stelde Balster bij Binnenlands Bestuur.
Deze aflevering van De Onmisbaren is op donderdag 9 januari 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
