TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering - of in culinaire termen: het dessert - van De Opvolging wordt duidelijk hoe Jonnie en Thérèse de Boer met hun kinderen Isabelle en Jimmie en chef-kok Nelson Tanate alles op alles zetten om de kwaliteit van De Librije hoog te houden voor de toekomst.
Het Zwolse restaurant heeft al twintig jaar ultieme erkenning met drie Michelinsterren, als enige en als langste in Nederland. Bovendien is het onderscheiden met een groene ster voor duurzaamheid. Hoe zorgen zij ervoor dat het restaurant in de toekomst op dit topniveau blijft?
Het monumentale pand van De Librije aan het Spinhuisplein in Zwolle was overigens niet altijd een restaurant. In het verleden was er een synagoge en een vrouwengevangenis - het zogeheten Spinhuis - in gevestigd.
De laatste aflevering van De Opvolging zie je op zondag 23 maart 2025 vanaf 19:40 uur op NPO 2.
De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?
10:39Beste Zangers aflevering 2 gemist? Bekijk hier alle optredens terug
10:15Winston Gerschtanowitz: 'Hier ken ik de Miljoenenjacht-thuiswinaar van'
09:19Valerio Zeno presenteert Echte Jongens op Safari en dit zijn de deelnemers