TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor Hélène Hendriks. De presentatrice was in mei voor het laatst te zien met De Oranjezondag en dat is SBS6 goed bevallen. Niet zo gek ook, want naar een aflevering keken gemiddeld zo'n 800.000 tot 900.000 mensen. De zenderbazen besloten dus al gauw dat Hendriks een nieuwe reeks mag maken en die start vanavond.
In gesprek met De Telegraaf vertelde ze blij te zijn met dat besluit en sowieso tot november door te gaan met de talkshow. Ook sprak ze de hoop uit dat sidekicks Jack van Gelder en Rutger Castricum weer van de partij zijn.
Laatstgenoemde reageerde tegenover dezelfde krant dat hij een terugkeer niet uitsluit. "Ik heb het erg naar mijn zin gehad. Uiteraard moet er wel een goede afstemming zijn met mijn werkzaamheden voor PowNed."
De Oranjezondag is vanaf zondag 18 augustus weer wekelijks om 21:35 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien