TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor Hélène Hendriks. De presentatrice was in mei voor het laatst te zien met De Oranjezondag en dat is SBS6 goed bevallen. Niet zo gek ook, want naar een aflevering keken gemiddeld zo'n 800.000 tot 900.000 mensen. De zenderbazen besloten dus al gauw dat Hendriks een nieuwe reeks mag maken en die start vanavond.
In gesprek met De Telegraaf vertelde ze blij te zijn met dat besluit en sowieso tot november door te gaan met de talkshow. Ook sprak ze de hoop uit dat sidekicks Jack van Gelder en Rutger Castricum weer van de partij zijn.
Laatstgenoemde reageerde tegenover dezelfde krant dat hij een terugkeer niet uitsluit. "Ik heb het erg naar mijn zin gehad. Uiteraard moet er wel een goede afstemming zijn met mijn werkzaamheden voor PowNed."
De Oranjezondag is vanaf zondag 18 augustus weer wekelijks om 21:35 uur te zien op SBS6.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster