TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor Hélène Hendriks. De presentatrice was in mei voor het laatst te zien met De Oranjezondag en dat is SBS6 goed bevallen. Niet zo gek ook, want naar een aflevering keken gemiddeld zo'n 800.000 tot 900.000 mensen. De zenderbazen besloten dus al gauw dat Hendriks een nieuwe reeks mag maken en die start vanavond.
In gesprek met De Telegraaf vertelde ze blij te zijn met dat besluit en sowieso tot november door te gaan met de talkshow. Ook sprak ze de hoop uit dat sidekicks Jack van Gelder en Rutger Castricum weer van de partij zijn.
Laatstgenoemde reageerde tegenover dezelfde krant dat hij een terugkeer niet uitsluit. "Ik heb het erg naar mijn zin gehad. Uiteraard moet er wel een goede afstemming zijn met mijn werkzaamheden voor PowNed."
De Oranjezondag is vanaf zondag 18 augustus weer wekelijks om 21:35 uur te zien op SBS6.
Wie is de leukse B&B Vol Liefde-deelnemer? En de saaiste?
13:20Jan Versteegh heeft goed nieuws voor fans van De Bondgenoten
13:10De 5 beste programma's om deze week te streamen
12:59Özcan Akyol en Maarten van Rossem bundelen krachten voor nieuw programma
10:58Dit programma vervangt Woeste Grond op NPO 1