TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was lange tijd een van de populairste quizzen van Vlaanderen: De Pappenheimers. Maar liefst dertien seizoen lang was het programma te zien bij onze Zuiderburen. Nu is het de beurt aan Nederland. De presentator komt net als de quiz uit België: Erik Van Looy.
Drie teams, bestaande uit twee onbekende Nederlanders en een bekende Nederlander, spelen verschillende vragenrondes over algemene kennis. Het beste team speelt de finale en maakt kans op het bij elkaar gespeelde geld.
In deze quiz is het voor de deelnemers belangrijk om hun teamgenoten goed in te schatten. Na het horen van de vraag is het namelijk zaak om voor je medespeler te drukken. Ze moeten dus inschatten of hun teamgenoot het antwoord op de vraag weet: 'ken je pappenheimers'.
De Pappenheimers is vanaf 25 mei 2024 iedere zaterdag vanaf 21:40 uur te zien op RTL4.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is