TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was lange tijd een van de populairste quizzen van Vlaanderen: De Pappenheimers. Maar liefst dertien seizoen lang was het programma te zien bij onze Zuiderburen. Nu is het de beurt aan Nederland. De presentator komt net als de quiz uit België: Erik Van Looy.
Drie teams, bestaande uit twee onbekende Nederlanders en een bekende Nederlander, spelen verschillende vragenrondes over algemene kennis. Het beste team speelt de finale en maakt kans op het bij elkaar gespeelde geld.
In deze quiz is het voor de deelnemers belangrijk om hun teamgenoten goed in te schatten. Na het horen van de vraag is het namelijk zaak om voor je medespeler te drukken. Ze moeten dus inschatten of hun teamgenoot het antwoord op de vraag weet: 'ken je pappenheimers'.
De Pappenheimers is vanaf 25 mei 2024 iedere zaterdag vanaf 21:40 uur te zien op RTL4.
Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, Deja Vu
11:07Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers