TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fred en Sylvia wonen met hun zoon Joep in het Zuid-Hollandse Delfgauw. Joep is gehandicapt en dat maakt wonen in hun huidige huis lastig. Fred en Sylvia willen hun kind zo lang mogelijk thuis houden, maar dan moet er verbouwd worden.
Uit de 'platte' bouwtekening kunnen Fred en Sylvia weinig aflezen. Ze leggen het vraagstuk daarom voor aan architecten Maxim Winkelaar en Laurien Keller. Met behulp van VR (virtual reality) presenteren zij hun verbouwplan. Zo kunnen Fred en Sylvia met een speciale bril virtueel rondlopen in de vernieuwde woning.
Winkelaar is een bekroonde architect uit Amsterdam die van renovatieprojecten zijn specialiteit heeft gemaakt. Keller heeft naar eigen zeggen een scherp oog voor woonwensen en weet dit naar unieke ontwerpen te vertalen.
True Crime Today verhuist naar later tijdstip op NET5
09:36Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne