TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In oktober 1985 werd de toen 28-jarige Micelle Mooij doodgestoken in haar auto gevonden, langs de rijksweg vlakbij het Shellstation waar ze werkte als kassière. De politie verrichtte destijds geen enkele arrestatie. Pas in 2002, na heropening van de zaak, werden vier mannen veroordeeld, slechts op basis van de verhoren. Er was verder geen enkel bewijs dat zij de daders waren.
Hein Krombos is een van de vier veroordeelden. In dit tweede deel van De Pompmoord vertelt hij hoe hij destijds onder druk is gezet en een valse bekentenis heeft afgelegd. De verhoortapes laten goed zien hoe de rechercheurs de gesprekken stuurden. Rechtspsycholoog Annelies Vredeveldt noemt de beelden van de verhoren schokkend en vindt ze 'agressief, manipulatief en suggestief'.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days