TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast schrikbarend dure artikelen liggen er ook producten die juist onvoorstelbaar goedkoop zijn in de winkels. Hoe kan een fles wijn minder dan drie euro kosten en een pak Braziliaanse koffiebonen voor nog geen vier euro per kilo in de Nederlandse schappen belanden?
In het nieuwe consumentenprogramma De Prijsknaller onderzoeken Eva Cleven en Ersin Kiris de werkelijke - maatschappelijke - kosten achter producten die voor bodemprijzen te koop zijn. Wat blijft er na aftrek van de winst, distributie en marketing over voor de producent? Welke impact heeft een zo goedkoop mogelijke productie op de mensen die deze spullen maken? En op het milieu?
Elke aflevering van De Prijsknaller richt zich op één product, van melk tot meubels en van kip tot kleding.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij