TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Naast schrikbarend dure artikelen liggen er ook producten die juist onvoorstelbaar goedkoop zijn in de winkels. Hoe kan een fles wijn minder dan drie euro kosten en een pak Braziliaanse koffiebonen voor nog geen vier euro per kilo in de Nederlandse schappen belanden?
In het nieuwe consumentenprogramma De Prijsknaller onderzoeken Eva Cleven en Ersin Kiris de werkelijke - maatschappelijke - kosten achter producten die voor bodemprijzen te koop zijn. Wat blijft er na aftrek van de winst, distributie en marketing over voor de producent? Welke impact heeft een zo goedkoop mogelijke productie op de mensen die deze spullen maken? En op het milieu?
Elke aflevering van De Prijsknaller richt zich op één product, van melk tot meubels en van kip tot kleding.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025