TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast schrikbarend dure artikelen liggen er ook producten die juist onvoorstelbaar goedkoop zijn in de winkels. Hoe kan een fles wijn minder dan drie euro kosten en een pak Braziliaanse koffiebonen voor nog geen vier euro per kilo in de Nederlandse schappen belanden?
In het nieuwe consumentenprogramma De Prijsknaller onderzoeken Eva Cleven en Ersin Kiris de werkelijke - maatschappelijke - kosten achter producten die voor bodemprijzen te koop zijn. Wat blijft er na aftrek van de winst, distributie en marketing over voor de producent? Welke impact heeft een zo goedkoop mogelijke productie op de mensen die deze spullen maken? En op het milieu?
Elke aflevering van De Prijsknaller richt zich op één product, van melk tot meubels en van kip tot kleding.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door