TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het meest veelzijdige stukje vlees’, zo werd kip lang genoemd. Het is alleen de vraag of Nederland dit pluimvee ook echt in al haar veelzijdigheid kent.
Kip is over het algemeen goedkoop verkrijgbaar. De meeste mensen kiezen vooral voor de filets, wat overblijft komt vaak op de buitenlandse markt terecht. Daar zijn poten, vleugels en ruggen nóg goedkoper. Kip produceren voor zo weinig geld, dat kan niet kloppen, denken Eva Cleven en Ersin Kiris.
Voor De Prijsknaller onderzoeken ze het goedkope gevogelte. En wat blijkt? De buitenlandse boeren betalen uiteindelijk de prijs. Aan Linda.nl vertelde Eva Cleven dat zij altijd voor eerlijke - en vaak duurdere - producten kiest. “Ik doe dat omdat ik niet wil dat anderen de dupe worden van mijn levensstijl.”
NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade
08:16Geen vervolg voor Talent Unplugged op SBS6