TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het meest veelzijdige stukje vlees’, zo werd kip lang genoemd. Het is alleen de vraag of Nederland dit pluimvee ook echt in al haar veelzijdigheid kent.
Kip is over het algemeen goedkoop verkrijgbaar. De meeste mensen kiezen vooral voor de filets, wat overblijft komt vaak op de buitenlandse markt terecht. Daar zijn poten, vleugels en ruggen nóg goedkoper. Kip produceren voor zo weinig geld, dat kan niet kloppen, denken Eva Cleven en Ersin Kiris.
Voor De Prijsknaller onderzoeken ze het goedkope gevogelte. En wat blijkt? De buitenlandse boeren betalen uiteindelijk de prijs. Aan Linda.nl vertelde Eva Cleven dat zij altijd voor eerlijke - en vaak duurdere - producten kiest. “Ik doe dat omdat ik niet wil dat anderen de dupe worden van mijn levensstijl.”
Vanaf deze datum kijk je weer wekelijks naar De Top 4000 Muziekquiz met Gijs Staverman
14:25Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'