TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het meest veelzijdige stukje vlees’, zo werd kip lang genoemd. Het is alleen de vraag of Nederland dit pluimvee ook echt in al haar veelzijdigheid kent.
Kip is over het algemeen goedkoop verkrijgbaar. De meeste mensen kiezen vooral voor de filets, wat overblijft komt vaak op de buitenlandse markt terecht. Daar zijn poten, vleugels en ruggen nóg goedkoper. Kip produceren voor zo weinig geld, dat kan niet kloppen, denken Eva Cleven en Ersin Kiris.
Voor De Prijsknaller onderzoeken ze het goedkope gevogelte. En wat blijkt? De buitenlandse boeren betalen uiteindelijk de prijs. Aan Linda.nl vertelde Eva Cleven dat zij altijd voor eerlijke - en vaak duurdere - producten kiest. “Ik doe dat omdat ik niet wil dat anderen de dupe worden van mijn levensstijl.”
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis