TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het meest veelzijdige stukje vlees’, zo werd kip lang genoemd. Het is alleen de vraag of Nederland dit pluimvee ook echt in al haar veelzijdigheid kent.
Kip is over het algemeen goedkoop verkrijgbaar. De meeste mensen kiezen vooral voor de filets, wat overblijft komt vaak op de buitenlandse markt terecht. Daar zijn poten, vleugels en ruggen nóg goedkoper. Kip produceren voor zo weinig geld, dat kan niet kloppen, denken Eva Cleven en Ersin Kiris.
Voor De Prijsknaller onderzoeken ze het goedkope gevogelte. En wat blijkt? De buitenlandse boeren betalen uiteindelijk de prijs. Aan Linda.nl vertelde Eva Cleven dat zij altijd voor eerlijke - en vaak duurdere - producten kiest. “Ik doe dat omdat ik niet wil dat anderen de dupe worden van mijn levensstijl.”
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven