TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. John Reid krijgt in deze aflevering van De Rijdende Rechter eens geen ruziënde buurtgenoten voor zich. Geen storende coniferenhaag, schutting of geluidsoverlast, maar een conflict tussen de eigenaar van een keuken en de verkoper.
De familie De Lange wilde een nieuwe keuken en besloot deze aan te schaffen bij een keukenzaak in de buurt. Binnen de garantietermijn gaat alles goed, maar na die periode verschijnen er beschadigingen op de keukenkastjes. Dat is natuurlijk een flinke tegenvaller voor het gezin, dat verhaal haalt bij de verkoper van de keuken.
De vraag is of de familie De Lange in haar recht staat, want er zit immers geen garantie meer op de kastjes. Een vraagstuk waar mr. Reed graag zijn tanden in zet: moet de keukenzaak over de brug komen? (HH)
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'