TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. John Reid krijgt in deze aflevering van De Rijdende Rechter eens geen ruziënde buurtgenoten voor zich. Geen storende coniferenhaag, schutting of geluidsoverlast, maar een conflict tussen de eigenaar van een keuken en de verkoper.
De familie De Lange wilde een nieuwe keuken en besloot deze aan te schaffen bij een keukenzaak in de buurt. Binnen de garantietermijn gaat alles goed, maar na die periode verschijnen er beschadigingen op de keukenkastjes. Dat is natuurlijk een flinke tegenvaller voor het gezin, dat verhaal haalt bij de verkoper van de keuken.
De vraag is of de familie De Lange in haar recht staat, want er zit immers geen garantie meer op de kastjes. Een vraagstuk waar mr. Reed graag zijn tanden in zet: moet de keukenzaak over de brug komen? (HH)
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)