TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Buren Ruud en René kunnen al twintig jaar lang niet met elkaar door één deur. Vanaf de eerste dag ruziën de twee over en weer, de ene keer over geluidsoverlast en de andere keer over andere treiterijen. Ruud is er klaar mee als er zes jaar geleden jaarlijks lekkages ontstaan in zijn huis. Dat moet zijn bovenbuurman wel zijn, aldus de boze buur.
Tv-rechter John Reid gaat naar Zoetermeer. Hij schakelt de hulp van deskundigen in om tot op de bodem uit te zoeken wat de oorzaak van de lekkages en de overlast is.
Ruud beweert dat de zelf geïnstalleerde boiler en Renés hogedrukspuit de boosdoeners zijn, maar daar is René het absoluut niet mee eens. Kan mr. Reid de burenruzie voor eens en altijd oplossen of zijn er drastische maatregelen nodig?
Deze aflevering van De Rijdende Rechter is op dinsdag 15 oktober 2024 om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los