TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Buren Ruud en René kunnen al twintig jaar lang niet met elkaar door één deur. Vanaf de eerste dag ruziën de twee over en weer, de ene keer over geluidsoverlast en de andere keer over andere treiterijen. Ruud is er klaar mee als er zes jaar geleden jaarlijks lekkages ontstaan in zijn huis. Dat moet zijn bovenbuurman wel zijn, aldus de boze buur.
Tv-rechter John Reid gaat naar Zoetermeer. Hij schakelt de hulp van deskundigen in om tot op de bodem uit te zoeken wat de oorzaak van de lekkages en de overlast is.
Ruud beweert dat de zelf geïnstalleerde boiler en Renés hogedrukspuit de boosdoeners zijn, maar daar is René het absoluut niet mee eens. Kan mr. Reid de burenruzie voor eens en altijd oplossen of zijn er drastische maatregelen nodig?
Deze aflevering van De Rijdende Rechter is op dinsdag 15 oktober 2024 om 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Deze programma's starten allemaal op maandag 23 februari 2026
11:04Jan Boskamp geeft gezondheidsupdate: 'Ik was net een dood vogeltje'
10:00Marianne Timmer blikt terug op haar Olympische carrière: 'Híerdoor was ik echt aangeslagen'
10:00René Bogaart stelt kijkers van De Bogaartjes alvast gerust: 'Ik ben geen flamboyante Martien Meiland'
09:50Tijd voor MAX verdwijnt de komende weken van NPO 1: dit is waarom