TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eikels uit de boom van de buren die in andermans tuin belanden, een verkeerd geplaatste schutting of gebruik maken van een steeg tussen twee huizen in: het zijn klassieke voorbeelden van zaken waar De Rijdende Rechter mee te maken krijgt. Ook vanavond is er sprake van zo’n klassieke zaak.
De auto van mevrouw Van der Hoeven zit onder de krassen. De schuld ligt volgens haar bij haar buurman, meneer Leijen. Hij fietst elke dag vanuit zijn voortuin de weg op en daarbij komt hij altijd vlak langs de auto van zijn buurvrouw. Zij eist dan ook dat de buurman zijn fietsen verplaatst en zijn huis aan de achterkant verlaat.
Meneer Leijen ziet dat op zijn beurt niet zitten en komt ook met een eis: hij wil niet meer gefilmd worden door de bewakingscamera van mevrouw Van der Hoeven.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden