TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eikels uit de boom van de buren die in andermans tuin belanden, een verkeerd geplaatste schutting of gebruik maken van een steeg tussen twee huizen in: het zijn klassieke voorbeelden van zaken waar De Rijdende Rechter mee te maken krijgt. Ook vanavond is er sprake van zo’n klassieke zaak.
De auto van mevrouw Van der Hoeven zit onder de krassen. De schuld ligt volgens haar bij haar buurman, meneer Leijen. Hij fietst elke dag vanuit zijn voortuin de weg op en daarbij komt hij altijd vlak langs de auto van zijn buurvrouw. Zij eist dan ook dat de buurman zijn fietsen verplaatst en zijn huis aan de achterkant verlaat.
Meneer Leijen ziet dat op zijn beurt niet zitten en komt ook met een eis: hij wil niet meer gefilmd worden door de bewakingscamera van mevrouw Van der Hoeven.
'Grote tv-show op komst zonder BN'ers'
10:19Gaan we Nick, Simon en Kees binnenkort weer samen zien op tv?
09:22Kandidaat overmand door emoties in laatste audities van The Voice of Holland
08:45Video: Kees Tol vertelt over het nieuwe VTWonen-seizoen
07:50De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen