TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eikels uit de boom van de buren die in andermans tuin belanden, een verkeerd geplaatste schutting of gebruik maken van een steeg tussen twee huizen in: het zijn klassieke voorbeelden van zaken waar De Rijdende Rechter mee te maken krijgt. Ook vanavond is er sprake van zo’n klassieke zaak.
De auto van mevrouw Van der Hoeven zit onder de krassen. De schuld ligt volgens haar bij haar buurman, meneer Leijen. Hij fietst elke dag vanuit zijn voortuin de weg op en daarbij komt hij altijd vlak langs de auto van zijn buurvrouw. Zij eist dan ook dat de buurman zijn fietsen verplaatst en zijn huis aan de achterkant verlaat.
Meneer Leijen ziet dat op zijn beurt niet zitten en komt ook met een eis: hij wil niet meer gefilmd worden door de bewakingscamera van mevrouw Van der Hoeven.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond