TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eikels uit de boom van de buren die in andermans tuin belanden, een verkeerd geplaatste schutting of gebruik maken van een steeg tussen twee huizen in: het zijn klassieke voorbeelden van zaken waar De Rijdende Rechter mee te maken krijgt. Ook vanavond is er sprake van zo’n klassieke zaak.
De auto van mevrouw Van der Hoeven zit onder de krassen. De schuld ligt volgens haar bij haar buurman, meneer Leijen. Hij fietst elke dag vanuit zijn voortuin de weg op en daarbij komt hij altijd vlak langs de auto van zijn buurvrouw. Zij eist dan ook dat de buurman zijn fietsen verplaatst en zijn huis aan de achterkant verlaat.
Meneer Leijen ziet dat op zijn beurt niet zitten en komt ook met een eis: hij wil niet meer gefilmd worden door de bewakingscamera van mevrouw Van der Hoeven.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur