TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eikels uit de boom van de buren die in andermans tuin belanden, een verkeerd geplaatste schutting of gebruik maken van een steeg tussen twee huizen in: het zijn klassieke voorbeelden van zaken waar De Rijdende Rechter mee te maken krijgt. Ook vanavond is er sprake van zo’n klassieke zaak.
De auto van mevrouw Van der Hoeven zit onder de krassen. De schuld ligt volgens haar bij haar buurman, meneer Leijen. Hij fietst elke dag vanuit zijn voortuin de weg op en daarbij komt hij altijd vlak langs de auto van zijn buurvrouw. Zij eist dan ook dat de buurman zijn fietsen verplaatst en zijn huis aan de achterkant verlaat.
Meneer Leijen ziet dat op zijn beurt niet zitten en komt ook met een eis: hij wil niet meer gefilmd worden door de bewakingscamera van mevrouw Van der Hoeven.
Fidan Ekiz over Monique Hansler: 'Ik dacht... wat een heks'
08:00Hierom is Winter Vol Liefde maandag niet te zien
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Mercury Rising
00:50Komende week in GTST: Afgeslagen aanbiedingen en de detox deceptie
16:32Victor Vlam opent aanval op prinses Laurentien bij De Oranjewinter: 'Verschrikkelijk mens'