TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het liefst zou Maikel Ligtvoet op dit moment zorgeloos kilometers maken met zijn auto. De werkelijkheid is anders, Ligtvoet ziet zich namelijk genoodzaakt om De Rijdende Rechter in te schakelen.
Hij is helemaal niet tevreden over de occasion die hij bij het autobedrijf van Luca Neerhof aanschafte. Met de garantie leek het wel goed te zitten bij de aankoop. Drie maanden kreeg hij, en ook een APK. Al snel begonnen de eerste problemen: de airco bleek defect. Daarna zat het roetfilter vol en uiteindelijk was het helemaal gedaan met de wagen.
Enkele reparaties later eist Ligtvoet een terugbetaling van Neerhof. De verkoper houdt vol dat de auto technisch in goede staat was én dat de reparaties niet onder de garantie vallen. Mr. John Reid buigt zich over de zaak.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'