TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het liefst zou Maikel Ligtvoet op dit moment zorgeloos kilometers maken met zijn auto. De werkelijkheid is anders, Ligtvoet ziet zich namelijk genoodzaakt om De Rijdende Rechter in te schakelen.
Hij is helemaal niet tevreden over de occasion die hij bij het autobedrijf van Luca Neerhof aanschafte. Met de garantie leek het wel goed te zitten bij de aankoop. Drie maanden kreeg hij, en ook een APK. Al snel begonnen de eerste problemen: de airco bleek defect. Daarna zat het roetfilter vol en uiteindelijk was het helemaal gedaan met de wagen.
Enkele reparaties later eist Ligtvoet een terugbetaling van Neerhof. De verkoper houdt vol dat de auto technisch in goede staat was én dat de reparaties niet onder de garantie vallen. Mr. John Reid buigt zich over de zaak.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’