TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het liefst zou Maikel Ligtvoet op dit moment zorgeloos kilometers maken met zijn auto. De werkelijkheid is anders, Ligtvoet ziet zich namelijk genoodzaakt om De Rijdende Rechter in te schakelen.
Hij is helemaal niet tevreden over de occasion die hij bij het autobedrijf van Luca Neerhof aanschafte. Met de garantie leek het wel goed te zitten bij de aankoop. Drie maanden kreeg hij, en ook een APK. Al snel begonnen de eerste problemen: de airco bleek defect. Daarna zat het roetfilter vol en uiteindelijk was het helemaal gedaan met de wagen.
Enkele reparaties later eist Ligtvoet een terugbetaling van Neerhof. De verkoper houdt vol dat de auto technisch in goede staat was én dat de reparaties niet onder de garantie vallen. Mr. John Reid buigt zich over de zaak.
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?