TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het liefst zou Maikel Ligtvoet op dit moment zorgeloos kilometers maken met zijn auto. De werkelijkheid is anders, Ligtvoet ziet zich namelijk genoodzaakt om De Rijdende Rechter in te schakelen.
Hij is helemaal niet tevreden over de occasion die hij bij het autobedrijf van Luca Neerhof aanschafte. Met de garantie leek het wel goed te zitten bij de aankoop. Drie maanden kreeg hij, en ook een APK. Al snel begonnen de eerste problemen: de airco bleek defect. Daarna zat het roetfilter vol en uiteindelijk was het helemaal gedaan met de wagen.
Enkele reparaties later eist Ligtvoet een terugbetaling van Neerhof. De verkoper houdt vol dat de auto technisch in goede staat was én dat de reparaties niet onder de garantie vallen. Mr. John Reid buigt zich over de zaak.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Radar, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Ocean's Eleven
17:08Komende maand in GTST: Billy's duivelse deal en Rex Martin maakt geen vrienden
10:45Talpa knipt pittige ruzie uit promo van nieuw seizoen De Hanslers: 'Te heftig'
09:53Bizzey zet de toon in Beste Zangers met cover van 'sexy' nummer Clouseau: 'Goud'
09:14Eerste onthullingen in Make Up Your Mind zorgen voor verbijstering: 'Ik zie het nog steeds niet'