TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Debuteren in De Slimste Mens en toch al een door de wol geverfde kandidaat zijn? Dat kan zeker, bewijst Jeroom Snelders. De striptekenaar is niet alleen jurylid bij de Vlaamse versie van De Slimste, hij deed daar ook al twee keer mee.
In het elfde seizoen eindigde hij als vijfde, wat hem vorig jaar een uitnodiging voor de editie voor finaleweekspelers opleverde. Daar vloog hij er al in de eerste ronde uit. Snelders’ geheime wapen? Hij lijdt aan een podcastverslaving, vertelt hij aan het tijdschrift Humo: “Ik moét alle podcasts van alle Amerikaanse media horen. De grote wereldpolitiek, en wat er allemaal achter de schermen gebeurt, daar kan ik echt uren naar luisteren.”
Dat belooft in ieder geval interessante gesprekken met Maarten van Rossem. Jeroom Snelders is op maandag 28 augsustus voor het eerst te zien in De Slimste Mens.
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo