TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Debuteren in De Slimste Mens en toch al een door de wol geverfde kandidaat zijn? Dat kan zeker, bewijst Jeroom Snelders. De striptekenaar is niet alleen jurylid bij de Vlaamse versie van De Slimste, hij deed daar ook al twee keer mee.
In het elfde seizoen eindigde hij als vijfde, wat hem vorig jaar een uitnodiging voor de editie voor finaleweekspelers opleverde. Daar vloog hij er al in de eerste ronde uit. Snelders’ geheime wapen? Hij lijdt aan een podcastverslaving, vertelt hij aan het tijdschrift Humo: “Ik moét alle podcasts van alle Amerikaanse media horen. De grote wereldpolitiek, en wat er allemaal achter de schermen gebeurt, daar kan ik echt uren naar luisteren.”
Dat belooft in ieder geval interessante gesprekken met Maarten van Rossem. Jeroom Snelders is op maandag 28 augsustus voor het eerst te zien in De Slimste Mens.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis