TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Debuteren in De Slimste Mens en toch al een door de wol geverfde kandidaat zijn? Dat kan zeker, bewijst Jeroom Snelders. De striptekenaar is niet alleen jurylid bij de Vlaamse versie van De Slimste, hij deed daar ook al twee keer mee.
In het elfde seizoen eindigde hij als vijfde, wat hem vorig jaar een uitnodiging voor de editie voor finaleweekspelers opleverde. Daar vloog hij er al in de eerste ronde uit. Snelders’ geheime wapen? Hij lijdt aan een podcastverslaving, vertelt hij aan het tijdschrift Humo: “Ik moét alle podcasts van alle Amerikaanse media horen. De grote wereldpolitiek, en wat er allemaal achter de schermen gebeurt, daar kan ik echt uren naar luisteren.”
Dat belooft in ieder geval interessante gesprekken met Maarten van Rossem. Jeroom Snelders is op maandag 28 augsustus voor het eerst te zien in De Slimste Mens.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers