TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Debuteren in De Slimste Mens en toch al een door de wol geverfde kandidaat zijn? Dat kan zeker, bewijst Jeroom Snelders. De striptekenaar is niet alleen jurylid bij de Vlaamse versie van De Slimste, hij deed daar ook al twee keer mee.
In het elfde seizoen eindigde hij als vijfde, wat hem vorig jaar een uitnodiging voor de editie voor finaleweekspelers opleverde. Daar vloog hij er al in de eerste ronde uit. Snelders’ geheime wapen? Hij lijdt aan een podcastverslaving, vertelt hij aan het tijdschrift Humo: “Ik moét alle podcasts van alle Amerikaanse media horen. De grote wereldpolitiek, en wat er allemaal achter de schermen gebeurt, daar kan ik echt uren naar luisteren.”
Dat belooft in ieder geval interessante gesprekken met Maarten van Rossem. Jeroom Snelders is op maandag 28 augsustus voor het eerst te zien in De Slimste Mens.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip