TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen maart plaatste het Volkskrant Magazine een interview met De Slimste Mens-winnaar Martin Rombouts. Nu gaat de chef van deze zaterdagbijlage zelf voor de winst: Aimée Kiene is de nieuwe uitdager in de een-na-laatste aflevering van de tweede speelweek.
De Volkskrant vroeg zich in 2022 in een artikel af wie de ideale Slimste-kandidaat is. Parate kennis is fijn, maar volgens kandidatenredacteur Dorien Herder moet een geschikte deelnemer ook gevat zijn en verrassende verhalen kunnen vertellen. Ze houdt het hele jaar bij wie haar opvallen in de media en bekijkt vervolgens video’s van deze personen. Zijn ze interessant genoeg? Kiene in ieder geval wel. Ze zegt al tien jaar dat ze thuis op de bank heel goed mee kan komen, nu mag ze het in het echt bewijzen.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij