TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is de laatste reguliere spelweek van De Slimste Mens. Als nieuwe kandidaat schuift pianist, schrijver en entertainer Mike Boddé aan, onder meer bekend van Kopspijkers, De Mike & Thomas show en Podium Klassiek.
Dat klassieke muziek nog maar 1,1 procent van alle populaire muziekgenres samen uitmaakt - een ruwe schatting volgens Boddé op zijn eigen website - baart hem zorgen, dus is hij ook te boeken voor een lezing over klassieke muziek. En mocht zijn favoriete muzieksoort toch uitsterven, dan speelt hij verder Stevie Wonder, zo schrijft hij.
Ook dat hij aan grenzeloze zelfoverschatting doet en er lustig op los kan improviseren. Of hij het daarmee de week door redt en volgende week ook nog mee mag raden in deze kennisquiz, is te bezien.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op maandag 15 januari.
Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Undercover in Nederland, Logan
00:48Komende week in GTST: Zwenkende zorgenkindjes en de verlossende videobiecht
20:19Gaan we Van Roosmalen en Groenteman terugzien bij SBS6? 'Zou zeker kunnen'
16:07Verborgen Verleden 2026: deze BN'ers doen mee
15:14Dit weten we al van Chateau Moordland, de speelfilm van de Meilandjes