TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de laatste reguliere spelweek van De Slimste Mens. Als nieuwe kandidaat schuift pianist, schrijver en entertainer Mike Boddé aan, onder meer bekend van Kopspijkers, De Mike & Thomas show en Podium Klassiek.
Dat klassieke muziek nog maar 1,1 procent van alle populaire muziekgenres samen uitmaakt - een ruwe schatting volgens Boddé op zijn eigen website - baart hem zorgen, dus is hij ook te boeken voor een lezing over klassieke muziek. En mocht zijn favoriete muzieksoort toch uitsterven, dan speelt hij verder Stevie Wonder, zo schrijft hij.
Ook dat hij aan grenzeloze zelfoverschatting doet en er lustig op los kan improviseren. Of hij het daarmee de week door redt en volgende week ook nog mee mag raden in deze kennisquiz, is te bezien.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op maandag 15 januari.
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter