TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is de laatste reguliere spelweek van De Slimste Mens. Als nieuwe kandidaat schuift pianist, schrijver en entertainer Mike Boddé aan, onder meer bekend van Kopspijkers, De Mike & Thomas show en Podium Klassiek.
Dat klassieke muziek nog maar 1,1 procent van alle populaire muziekgenres samen uitmaakt - een ruwe schatting volgens Boddé op zijn eigen website - baart hem zorgen, dus is hij ook te boeken voor een lezing over klassieke muziek. En mocht zijn favoriete muzieksoort toch uitsterven, dan speelt hij verder Stevie Wonder, zo schrijft hij.
Ook dat hij aan grenzeloze zelfoverschatting doet en er lustig op los kan improviseren. Of hij het daarmee de week door redt en volgende week ook nog mee mag raden in deze kennisquiz, is te bezien.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op maandag 15 januari.
Zien: Oos Kesbeke reageert op Expeditie Robinson-winst Camiel
09:01Monique Hansler briest: 'Mijn neus, dat ga ik echt niet doen'
08:13De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties
06:47Vanavond op TV: The assassin, MasterChef USA, London Has Fallen
21:38Dit is de winnaar van Expeditie Robinson 2025