TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de laatste reguliere spelweek van De Slimste Mens. Als nieuwe kandidaat schuift pianist, schrijver en entertainer Mike Boddé aan, onder meer bekend van Kopspijkers, De Mike & Thomas show en Podium Klassiek.
Dat klassieke muziek nog maar 1,1 procent van alle populaire muziekgenres samen uitmaakt - een ruwe schatting volgens Boddé op zijn eigen website - baart hem zorgen, dus is hij ook te boeken voor een lezing over klassieke muziek. En mocht zijn favoriete muzieksoort toch uitsterven, dan speelt hij verder Stevie Wonder, zo schrijft hij.
Ook dat hij aan grenzeloze zelfoverschatting doet en er lustig op los kan improviseren. Of hij het daarmee de week door redt en volgende week ook nog mee mag raden in deze kennisquiz, is te bezien.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op maandag 15 januari.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen