TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de laatste reguliere spelweek van De Slimste Mens. Als nieuwe kandidaat schuift pianist, schrijver en entertainer Mike Boddé aan, onder meer bekend van Kopspijkers, De Mike & Thomas show en Podium Klassiek.
Dat klassieke muziek nog maar 1,1 procent van alle populaire muziekgenres samen uitmaakt - een ruwe schatting volgens Boddé op zijn eigen website - baart hem zorgen, dus is hij ook te boeken voor een lezing over klassieke muziek. En mocht zijn favoriete muzieksoort toch uitsterven, dan speelt hij verder Stevie Wonder, zo schrijft hij.
Ook dat hij aan grenzeloze zelfoverschatting doet en er lustig op los kan improviseren. Of hij het daarmee de week door redt en volgende week ook nog mee mag raden in deze kennisquiz, is te bezien.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op maandag 15 januari.
'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'