TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De nieuwe De Slimste Mens-kandidaat staat bekend als een van de beste imitatoren van het land. Dat wil Philip Freriks natuurlijk horen: comédienne Iris Rulkens krijgt meteen de vraag of ze koningin Máxima wil nadoen. Haar imitatie is inderdaad subliem, maar heeft ze genoeg parate kennis voor een volgende aflevering?
Als klein meisje wilde de Brabantse al mensen laten lachen. In eerste instantie haar moeder, die een zware tijd had nadat Rulkens’ vader plots overleed. "Ik wilde haar altijd troost bieden, voerde toneelstukjes op. Ik was de zakdoek van de familie”, vertelt ze in het Eindhovens Dagblad. Nu op haar 32e maakt ze filmpjes met typetjes en imitaties voor meer dan honderdduizend volgers, waarin ze ook imitatiekoningin Elise Schaap perfect nadoet.
Iris Rulkens maakt in de aflevering van 18 augustus haar debuut in De Slimste Mens.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie