TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Guido Spek heeft het afgelopen weken niet makkelijk gehad. De acteur en muzikant kreeg namelijk behoorlijk wat kritiek te verduren over zijn gebrek aan kennis in De Slimste Mens. Toch bewijst hij in deze finaleweek het tegendeel: maandag versloeg hij 'publieksfavoriet' Erik van Looy en dinsdag was hij Haroon Ali oppermachtig. Dat betekent dus ook dat hij nog altijd in de race is om te winnen.
Om dat voor elkaar te krijgen, moet hij echter wel zijn beste beentje voortzetten. In deze nieuwste aflevering van De Slimste Mens neemt hij het niet alleen op tegen Quinty Misiedjan, maar ook tegen Mátyás Bittenbinder. Deze bioloog hield het zes afleveringen vol en bleek met name erg fanatiek in het finalespel. Of hij daar vanavond terechtkomt, is de vraag. Eerst maar eens de normale rondes doorkomen.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Rob Geus keert terug op televisie en heeft nu al een rel aan zijn broek
11:23André van Duin licht tipje van de sluier op over de 100ste aflevering van Heel Holland Bakt
10:00Yvon Jaspers is terug met Onze Boerderij: 'Elke reis leert me iets'
09:07De TV van gisteren: Bureau Utrecht is de grote primetime-winnaar
06:47Vanavond op TV: Vaarwel Suriname, Chicago fire, Blacklight