TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Jörgen Tjon A Fong komt zijn deelname aan De Slimste Mens eigenlijk net een dag te laat. De directeur van De Kleine Komedie had namelijk tegen Isabelle Kafando willen spelen. Zij ligt er alleen sinds gisteren uit.
Dat hij tegen haar wilde spelen, is overigens niet voor niets. Hij vertelde in 2022 aan de Volkskrant dat hij fan is van N00b, het cabaretduo dat Kafando met Laura Bakker vormt. De cabaretière deed twee afleveringen geleden voor het eerst mee en moest helaas gisteren het spel verlaten. Zowel zij als Tjong A Fong dagen hun publiek uit om na te denken over ongemakkelijke thema’s. Bij Kafando is dat bijvoorbeeld grensoverschrijdend gedrag, Tjong A Fon houdt zich bezig met racisme en kolonialisme.
Hij presenteerde twee seizoenen van Vergeten Helden, over verzetshelden uit de voormalige Nederlandse koloniën. Ook maakte hij een voorstelling over dit onderwerp, met onder meer zangeres Monique Klemann.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'
09:50Kippenvel: Danny Vera en Bente zingen Rollercoaster bij De Vrienden van Amstel LIVE