TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Jörgen Tjon A Fong komt zijn deelname aan De Slimste Mens eigenlijk net een dag te laat. De directeur van De Kleine Komedie had namelijk tegen Isabelle Kafando willen spelen. Zij ligt er alleen sinds gisteren uit.
Dat hij tegen haar wilde spelen, is overigens niet voor niets. Hij vertelde in 2022 aan de Volkskrant dat hij fan is van N00b, het cabaretduo dat Kafando met Laura Bakker vormt. De cabaretière deed twee afleveringen geleden voor het eerst mee en moest helaas gisteren het spel verlaten. Zowel zij als Tjong A Fong dagen hun publiek uit om na te denken over ongemakkelijke thema’s. Bij Kafando is dat bijvoorbeeld grensoverschrijdend gedrag, Tjong A Fon houdt zich bezig met racisme en kolonialisme.
Hij presenteerde twee seizoenen van Vergeten Helden, over verzetshelden uit de voormalige Nederlandse koloniën. Ook maakte hij een voorstelling over dit onderwerp, met onder meer zangeres Monique Klemann.
Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel
11:11Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'
10:01Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?