TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Jörgen Tjon A Fong komt zijn deelname aan De Slimste Mens eigenlijk net een dag te laat. De directeur van De Kleine Komedie had namelijk tegen Isabelle Kafando willen spelen. Zij ligt er alleen sinds gisteren uit.
Dat hij tegen haar wilde spelen, is overigens niet voor niets. Hij vertelde in 2022 aan de Volkskrant dat hij fan is van N00b, het cabaretduo dat Kafando met Laura Bakker vormt. De cabaretière deed twee afleveringen geleden voor het eerst mee en moest helaas gisteren het spel verlaten. Zowel zij als Tjong A Fong dagen hun publiek uit om na te denken over ongemakkelijke thema’s. Bij Kafando is dat bijvoorbeeld grensoverschrijdend gedrag, Tjong A Fon houdt zich bezig met racisme en kolonialisme.
Hij presenteerde twee seizoenen van Vergeten Helden, over verzetshelden uit de voormalige Nederlandse koloniën. Ook maakte hij een voorstelling over dit onderwerp, met onder meer zangeres Monique Klemann.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Studio sport voetbal, Sicario
11:39Tina Nijkamp sneert naar Angela de Jong: 'Erger ik me aan' (video)
10:25Dan Karaty schrikt van accordeonisten in Got Talent: 'Een nachtmerrie'
09:31De TV van gisteren: Astrid Joosten verslaat De Slimste Mens op vrijdagavond
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Premiejagers, Bandidas