TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dwight van van de Vijver deed het bijna in zijn broek van de zenuwen toen hij voor het eerst op de landelijke tv te zien was. Bloednerveus was de Utrechtse agent toen hij aan tafel bij Humberto Tan mocht vertellen over etnisch profileren binnen het korps.
Inmiddels is hij een vertrouwd gezicht op televisie en heeft hij meerdere tv-programma's gepresenteerd, bijvoorbeeld Geboeid, over het leven van zijn voorvaders op een Surinaamse plantage en Welkom in... containerdorp. Hierin portretteerde hij mensen aan de zelfkant van de maatschappij.
Voor de camera's is hij waarschijnlijk dus niet meer bang. Maar of de oud-agent als uitdager in De Slimste Mens over genoeg stalen zenuwen beschikt om zijn tegenstanders uit te schakelen, is een heel andere vraag.
Dwight van van de Vijver maakt op maandag 21 augustus zijn opwachting in De Slimste Mens.
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa