TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dwight van van de Vijver deed het bijna in zijn broek van de zenuwen toen hij voor het eerst op de landelijke tv te zien was. Bloednerveus was de Utrechtse agent toen hij aan tafel bij Humberto Tan mocht vertellen over etnisch profileren binnen het korps.
Inmiddels is hij een vertrouwd gezicht op televisie en heeft hij meerdere tv-programma's gepresenteerd, bijvoorbeeld Geboeid, over het leven van zijn voorvaders op een Surinaamse plantage en Welkom in... containerdorp. Hierin portretteerde hij mensen aan de zelfkant van de maatschappij.
Voor de camera's is hij waarschijnlijk dus niet meer bang. Maar of de oud-agent als uitdager in De Slimste Mens over genoeg stalen zenuwen beschikt om zijn tegenstanders uit te schakelen, is een heel andere vraag.
Dwight van van de Vijver maakt op maandag 21 augustus zijn opwachting in De Slimste Mens.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen