TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dwight van van de Vijver deed het bijna in zijn broek van de zenuwen toen hij voor het eerst op de landelijke tv te zien was. Bloednerveus was de Utrechtse agent toen hij aan tafel bij Humberto Tan mocht vertellen over etnisch profileren binnen het korps.
Inmiddels is hij een vertrouwd gezicht op televisie en heeft hij meerdere tv-programma's gepresenteerd, bijvoorbeeld Geboeid, over het leven van zijn voorvaders op een Surinaamse plantage en Welkom in... containerdorp. Hierin portretteerde hij mensen aan de zelfkant van de maatschappij.
Voor de camera's is hij waarschijnlijk dus niet meer bang. Maar of de oud-agent als uitdager in De Slimste Mens over genoeg stalen zenuwen beschikt om zijn tegenstanders uit te schakelen, is een heel andere vraag.
Dwight van van de Vijver maakt op maandag 21 augustus zijn opwachting in De Slimste Mens.
Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien