TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dwight van van de Vijver deed het bijna in zijn broek van de zenuwen toen hij voor het eerst op de landelijke tv te zien was. Bloednerveus was de Utrechtse agent toen hij aan tafel bij Humberto Tan mocht vertellen over etnisch profileren binnen het korps.
Inmiddels is hij een vertrouwd gezicht op televisie en heeft hij meerdere tv-programma's gepresenteerd, bijvoorbeeld Geboeid, over het leven van zijn voorvaders op een Surinaamse plantage en Welkom in... containerdorp. Hierin portretteerde hij mensen aan de zelfkant van de maatschappij.
Voor de camera's is hij waarschijnlijk dus niet meer bang. Maar of de oud-agent als uitdager in De Slimste Mens over genoeg stalen zenuwen beschikt om zijn tegenstanders uit te schakelen, is een heel andere vraag.
Dwight van van de Vijver maakt op maandag 21 augustus zijn opwachting in De Slimste Mens.
Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'