TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dwight van van de Vijver deed het bijna in zijn broek van de zenuwen toen hij voor het eerst op de landelijke tv te zien was. Bloednerveus was de Utrechtse agent toen hij aan tafel bij Humberto Tan mocht vertellen over etnisch profileren binnen het korps.
Inmiddels is hij een vertrouwd gezicht op televisie en heeft hij meerdere tv-programma's gepresenteerd, bijvoorbeeld Geboeid, over het leven van zijn voorvaders op een Surinaamse plantage en Welkom in... containerdorp. Hierin portretteerde hij mensen aan de zelfkant van de maatschappij.
Voor de camera's is hij waarschijnlijk dus niet meer bang. Maar of de oud-agent als uitdager in De Slimste Mens over genoeg stalen zenuwen beschikt om zijn tegenstanders uit te schakelen, is een heel andere vraag.
Dwight van van de Vijver maakt op maandag 21 augustus zijn opwachting in De Slimste Mens.
Partnerbijdrage
Relatiebreuk voor Echte Gooische moeders-ster Kimberly Bosman
17:45Componist achter Studio Sport en Toppop tunes Tonny Eyk overleden
14:49NET5 laat alleenstaande woningzoekenden samenwonen in nieuw programma
14:14Kees Stevens doet mee aan No Way Back VIPS 2026: 'Wilde echt voor mezelf kiezen'
13:45Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'