TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum en Chatilla van Grinsven hebben nog twintig dagen om hun doel te bereiken en mee te doen aan het WK Tijdrijden.
Om te kunnen strijden tegen de beste wielrenners van de wereld moeten ze ook deze week in De Tijd van Ons Leven alles uit de kast halen. Tijdrijden is namelijk een onderdeel van het wielrennen waarbij het draait om de kleinste details. Wielrenners moeten het opnemen tegen alle elementen in de buitenlucht.
In de loop der jaren zijn er steeds meer faciliteiten voorhanden om zo goed mogelijk voor de dag te komen in de race tegen de klok. Castricum en Van Grinsven testen onder meer hoe het is om te trainen in een windtunnel. Het is een vast onderdeel van de training om de juiste houding op de fiets te bepalen en de luchtweerstand verder te verkleinen.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
