TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum en Chatilla van Grinsven hebben nog twintig dagen om hun doel te bereiken en mee te doen aan het WK Tijdrijden.
Om te kunnen strijden tegen de beste wielrenners van de wereld moeten ze ook deze week in De Tijd van Ons Leven alles uit de kast halen. Tijdrijden is namelijk een onderdeel van het wielrennen waarbij het draait om de kleinste details. Wielrenners moeten het opnemen tegen alle elementen in de buitenlucht.
In de loop der jaren zijn er steeds meer faciliteiten voorhanden om zo goed mogelijk voor de dag te komen in de race tegen de klok. Castricum en Van Grinsven testen onder meer hoe het is om te trainen in een windtunnel. Het is een vast onderdeel van de training om de juiste houding op de fiets te bepalen en de luchtweerstand verder te verkleinen.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten