TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum en Chatilla van Grinsven hebben nog twintig dagen om hun doel te bereiken en mee te doen aan het WK Tijdrijden.
Om te kunnen strijden tegen de beste wielrenners van de wereld moeten ze ook deze week in De Tijd van Ons Leven alles uit de kast halen. Tijdrijden is namelijk een onderdeel van het wielrennen waarbij het draait om de kleinste details. Wielrenners moeten het opnemen tegen alle elementen in de buitenlucht.
In de loop der jaren zijn er steeds meer faciliteiten voorhanden om zo goed mogelijk voor de dag te komen in de race tegen de klok. Castricum en Van Grinsven testen onder meer hoe het is om te trainen in een windtunnel. Het is een vast onderdeel van de training om de juiste houding op de fiets te bepalen en de luchtweerstand verder te verkleinen.
Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026