TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rutger Castricum en Chatilla van Grinsven hebben nog twintig dagen om hun doel te bereiken en mee te doen aan het WK Tijdrijden.
Om te kunnen strijden tegen de beste wielrenners van de wereld moeten ze ook deze week in De Tijd van Ons Leven alles uit de kast halen. Tijdrijden is namelijk een onderdeel van het wielrennen waarbij het draait om de kleinste details. Wielrenners moeten het opnemen tegen alle elementen in de buitenlucht.
In de loop der jaren zijn er steeds meer faciliteiten voorhanden om zo goed mogelijk voor de dag te komen in de race tegen de klok. Castricum en Van Grinsven testen onder meer hoe het is om te trainen in een windtunnel. Het is een vast onderdeel van de training om de juiste houding op de fiets te bepalen en de luchtweerstand verder te verkleinen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur