TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard Ekdom is voor zijn gevoel vast pas net begonnen met De Top 4000 Muziekquiz, maar op deze 23 december komt deze derde reeks alweer ten einde.
In deze laatste aflevering wacht er echter nog wel een enorme strijd. Niemand minder dan volkszangers Wolter Kroes en John de Bever nemen het namelijk op tegen Hans Klok en presentatrice Evelien de Bruijn. Wie weet het meest over de nummers en artiesten die in deze behoorlijke lange lijst staan? Eén ding is zeker: als Gerard Ekdom een vraag heeft over het Nederlandse lied, zou het haast teleurstellend zijn als de Wolter of John deze niet weten.
Als het aan de kijkers had gelegen, had dit overigens niet het enige muziekprogramma geweest dat Gerard Ekdom rond deze tijd van het jaar zou presenteren. Zij hoopten namelijk dat hij Matthijs van Nieuwkerk zou vervangen in de Top 2000 Quiz. Helaas dacht hij daar zelf anders over, zo bleek uit een statement op Twitter.
Gooische Vrouwen klaar met opnames: aftellen naar seizoen 8 kan beginnen
12:56Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'
11:11André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?