TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard Ekdom is voor zijn gevoel vast pas net begonnen met De Top 4000 Muziekquiz, maar op deze 23 december komt deze derde reeks alweer ten einde.
In deze laatste aflevering wacht er echter nog wel een enorme strijd. Niemand minder dan volkszangers Wolter Kroes en John de Bever nemen het namelijk op tegen Hans Klok en presentatrice Evelien de Bruijn. Wie weet het meest over de nummers en artiesten die in deze behoorlijke lange lijst staan? Eén ding is zeker: als Gerard Ekdom een vraag heeft over het Nederlandse lied, zou het haast teleurstellend zijn als de Wolter of John deze niet weten.
Als het aan de kijkers had gelegen, had dit overigens niet het enige muziekprogramma geweest dat Gerard Ekdom rond deze tijd van het jaar zou presenteren. Zij hoopten namelijk dat hij Matthijs van Nieuwkerk zou vervangen in de Top 2000 Quiz. Helaas dacht hij daar zelf anders over, zo bleek uit een statement op Twitter.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'