TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over De Top 4000 muziekquiz. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Maak TVgids.nl je Google-favoriet
Gerard Ekdom is voor zijn gevoel vast pas net begonnen met De Top 4000 Muziekquiz, maar op deze 23 december komt deze derde reeks alweer ten einde.
In deze laatste aflevering wacht er echter nog wel een enorme strijd. Niemand minder dan volkszangers Wolter Kroes en John de Bever nemen het namelijk op tegen Hans Klok en presentatrice Evelien de Bruijn. Wie weet het meest over de nummers en artiesten die in deze behoorlijke lange lijst staan? Eén ding is zeker: als Gerard Ekdom een vraag heeft over het Nederlandse lied, zou het haast teleurstellend zijn als de Wolter of John deze niet weten.
Als het aan de kijkers had gelegen, had dit overigens niet het enige muziekprogramma geweest dat Gerard Ekdom rond deze tijd van het jaar zou presenteren. Zij hoopten namelijk dat hij Matthijs van Nieuwkerk zou vervangen in de Top 2000 Quiz. Helaas dacht hij daar zelf anders over, zo bleek uit een statement op Twitter.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: RTL Boulevard trekt veel kijkers met eerbetoon aan Peter R. de Vries
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Specialist
06:00Programma WK voetbal: dit zijn de achtste finales van dinsdag 7 juli
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij