TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerard Ekdom is voor zijn gevoel vast pas net begonnen met De Top 4000 Muziekquiz, maar op deze 23 december komt deze derde reeks alweer ten einde.
In deze laatste aflevering wacht er echter nog wel een enorme strijd. Niemand minder dan volkszangers Wolter Kroes en John de Bever nemen het namelijk op tegen Hans Klok en presentatrice Evelien de Bruijn. Wie weet het meest over de nummers en artiesten die in deze behoorlijke lange lijst staan? Eén ding is zeker: als Gerard Ekdom een vraag heeft over het Nederlandse lied, zou het haast teleurstellend zijn als de Wolter of John deze niet weten.
Als het aan de kijkers had gelegen, had dit overigens niet het enige muziekprogramma geweest dat Gerard Ekdom rond deze tijd van het jaar zou presenteren. Zij hoopten namelijk dat hij Matthijs van Nieuwkerk zou vervangen in de Top 2000 Quiz. Helaas dacht hij daar zelf anders over, zo bleek uit een statement op Twitter.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties