TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Televisiekijkend Nederland heeft zondagavond de liefde van De dating quiz op SBS6 beantwoord. Naar het nieuwe programma van Linda de Mol keken 836.000 mensen.
Na zes weken Miljoenenjacht hoeven we Linda de Mol in ieder geval niet te missen op zondagavond nu De dating quiz te zien is bij SBS6. De kijkers zijn gematigd positief over het liefdesspel van Talpa. In de eerste aflevering werd er zelfs tienduizend euro uitgekeerd.
Best leuk datingprogramma, dat #datingquiz. En Linda geeft als koningin van de Nederlandse TV zoveel cachet aan zo’n quiz, dat doet ze echt zo goed. Wordt weleens veel te makkelijk over gedacht, maar niemand kan een quiz presenteren als zij! — Lammert de Bruin (@lammert) October 17, 2021
Best een leuk programma dit. #datingquiz — Marc (@Marc94653421) October 17, 2021
Tom Waes wist met Reizen Waes Nederland ook een zeer behoorlijke score neer te zetten. De Vlaming kon 775.000 Nederlanders bekoren met zijn reisprogramma door ons kikkerlandje. De tiende plek in de lijst van Stichting KijkOnderzoek was het deel van de Undercover-acteur.
Grappig, nu is @tomwaes dus in de butlerschool, The International Butler Academy in Simpelveld.
Wist niet eens dat wij dat in Nederland hadden. #ReizenWaesNederland https://t.co/86LwtK6uVU — Susanne (@suusonline) October 17, 2021
Het nieuwe programma #reizenWaesNederland heeft me gegrepen, wat een toffe uitzending 👍👍, complimenten. — Fiatmannetje (@Fiatmannetje) October 17, 2021
Het podium van de zondag wordt aangevoerd door het NOS journaal van 20:00 uur (2.039.000), gevolgd door de samenvatting van de Eredivisie in Studio Sport (1.846.000) en Expeditie Robinson (1.268.000). De meest ondankbare en dus vierde plek in de lijst is voor Aria. De talentenjacht met Dionne Stax als presentatrice trok 970.000 kijkers.
Omdat ik naar #aria zat te kijken heb ik #reizenwaesnederland gemist. pic.twitter.com/YsA8RzKAdU — Kamarinti 🌸 (@kamarinti) October 17, 2021
Ben nooit een groot liefhebber van opera geweest maar dat tij lijkt enigszins te kantelen. Daarom me maar eens gewaagd aan #Aria. Tot nu toe ben ik behoorlijk onder de indruk van het niveau van de kandidaten. pic.twitter.com/etjWltP0OV — Elsschot 🇪🇺🇳🇱 💉💉 (@marcelbar8) October 10, 2021
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater