TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Chantal Janzen is zaterdag begonnen met haar tweede seizoen van Oh, wat een jaar. Het RTL4-programma gaf alle concurrentie het nakijken.
Chantal kreeg Oh, wat een jaar in de schoot geworpen nadat Linda de Mol vertrok naar haar broer John, en dat legt Chantal geen windeieren. Zaterdagavond stemden er 1.123.000 mensen op de retrotainmentshow af. Alleen het NOS journaal werd beter bekeken dan Oh, wat een jaar, dat terugging naar 1994. Mattie Valk en Marieke Elsinga waren de hoofdgasten.
Chantal Janssen, wat een geweldige vrouw🤣🤣🤣 #OhWatEenJaar — Olga (@NaalAglo) August 28, 2021
Ik heb dit programma toch meer gemist dan ik dacht. #Ohwateenjaar — Just Mike 🏳️🌈 (@jmnldb) August 28, 2021
Robert ten Brink ging van start met VriendenLoterij Miljonairs en daar keken 795.000 liefhebbers naar. Op SBS6 was Ik geloof in mij te zien, maar daar keken slechts 328.000 mensen naar.
De sfeer tussen de mannen is toch heel leuk,hoor.Ik vind het programma zonder René LeBlanc echt veel leuker. Nu nog een ietsjepietsje minder Said,Please!🙏#ikgeloofinmij — Pieta 😷🐕🎶❤🙏 (@PietaSpoelstra) August 28, 2021
Rutger is de man die het gaat maken. Ik gun het deze jongen echt #ikgeloofinmij — utr75 (@utr751) August 28, 2021
Sport deed het ook goed op zaterdag. De samenvattingen van de Eredivisie bleven met 962.000 niet ver weg van het miljoen. De kwalificatie van de Grand Prix van België in de Formule 1 deed het ook alleraardigst. 671.000 racefans zagen Max Verstappen poleposition pakken op Spa-Francorchamps.
𝐏𝐎𝐋𝐄 VOOR MAX VERSTAPPEN! 💪
GEORGE RUSSELL OP 𝐏𝟐! 😱
Wat een slotfase van deze kwalificatie 🤯#ZiggoSportF1 #F1 #BelgianGP 🇧🇪 pic.twitter.com/1BEASDLvtY — Ziggo Sport F1 (@ZiggoSportF1) August 28, 2021
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien