TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het RTL-programma Oh wat een jaar heeft gisteravond flink wat kijkers in moeten leveren. Waar het vorige weekend nog de 1,1 miljoen kijkers aantikte, keken er gisteren nog maar 936.000 naar de uitzending met gasten Fred van Leer en Edson da Graça.
Wat precies de reden van de minder tv-kijkende mensen is, is onbekend, maar ook Kassa, dat vorige week ook nog meer dan een 1 miljoen kijkers had, moet het nu ook met ‘nog maar’ 969.000.
SBS 6 heeft ook moeite kijkers aan zich te binden op de avond zelf. Jachtseizoen profiteert echter van uitgesteld kijken: De aflevering met Wendy van Dijk en Najib Amhali van zaterdag 2 oktober is inmiddels door zo'n 995.000 mensen gezien. Dat is goed nieuws voor de broers Donny en Dave die lineair uitkwamen op een bescheiden 559.000. Dat is nog altijd meer dan The wheel dat bleef steken rond de 400.000.
#jachtseizoen steeds slechter dit programma. Alles is vooraf geregeld, jammer. Was ooit een goed YouTube programma. — sjellie blak (@bing_jer) October 9, 2021
Dit is zo slecht gespeeld ik kan er niks aan doen. Sinds ze bij sbs zitten is #jachtseizoen verziekt. — Boris Jan (@jandemossel) October 2, 2021
Toch jammer dat de BN'ers steeds meer hun vluchtpogingen via-via regelen. Degenen die echt hun liften vinden bij een tankstation etc. zijn de échte die-hards. #jachtseizoen — RB de Graaf (@RBdeGraaf) October 9, 2021
Met de nieuwe James Bond film No time to Die in de bioscopen, zit de 007-vibe er wél goed in bij tv-kijkend-Nederland. De hele week oktober doen alle shaken not stirred-films het al uitstekend en staat elke dag een Bondfilm in de top 25. De film Spectre uit 2015 beleefde gisteren zijn tv-première op RTL 7 en behaalde daarmee plek 8 van beste bekeken programma’s op de zaterdagavond met 725.000 kijkers.
I just watched James Bond "Spectre" on TV. #JamesBond007 #rtl7 — Dylano Zijlstra (@trensfomer1234) October 9, 2021
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen