TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dinsdagavond was er weer een persconferentie met betrekking tot het coronavirus te zien op televisie. Naar de mededelingen van demissionair premier Mark Rutte en demissionair minister Hugo de Jonge (Volksgezondheid) keken meer dan vijf miljoen mensen.
Demissionair premier Mark Rutte en demissionair minister Hugo de Jonge (Volksgezondheid) maakten in de persconferentie onder andere bekend dat het gebruik van de coronapas breder wordt ingezet en dat mondkapjes terugkeren in publieke ruimtes.
NPO1 zorgde de persconferentie voor 3,18 miljoen kijkers, maar ook RTL4 deed het met 1,52 miljoen kijkers goed. SBS6 trok 331.000 kijkers.
Wij hebben traditiegetrouw perscoprosecco, je moet toch zelf de slingers ophangen. #persconferentie pic.twitter.com/HpID2cem6K — Suzanne Mensen (@Suuz_) November 2, 2021
Stel dat in maart 2020 iemand tegen je had gezegd: als je straks geen vaccinatie neemt, mag je niks meer doen, ook niet naar je werk. Je had hem uitgelachen en was doorgelopen. And look at us now … #coronamaatregelen #persconferentie — Lianne Hendriks (@lehendriks) October 26, 2021
Nou dat viel allemaal wel mee #persconferentie. Hopelijk is het genoeg om de reguliere zorg een beetje er bovenop te krijgen. 12 november d-day denk ik. 🤞😕#khalidensophie — Mir 💖 (@mboschnl) November 2, 2021
De persconferentie zorgde er ook voor dat Khalid & Sophie een topscore neerzette. De talkshow trok 1.647.000 kijkers en wist daarmee zelfs het podium te halen.
Onder andere Hello Goodbye (1.503.000 kijkers) moest het afleggen tegen het praatprogramma.
Is die vrouw naast Eloise niet gewoon een persiflage van Elise Schaap voor de tv-kantine?😂 #khalidensophie pic.twitter.com/uhztqvFdB9 — Willem (@willemguillerm) November 1, 2021
@hellogoodbye_tv #HelloGoodbye Wat een mooi programma is dit toch. Die gesprekken doet niemand zo goed als @Joris_Caramba. Mooie verhalen deze aflevering, die moeder met uitgezaaide borstkanker en vooral die man van wie zijn vrouw al op haar 48e alzheimer kreeg. — Sandra Schilders (@SaSch76) November 2, 2021
Wat een intense levensverhalen #hellogoodbye — Marjanne (@marjanne56) November 2, 2021
De NPO deed dinsdag sowieso goede zaken, want De rijdende rechter (1.259.000), EenVandaag (1.244.000) en Opsporing Verzocht (1.051.000) wisten in de kijkcijfers de grens van een miljoen kijkers te slechten.
Wat en fijne keukenboer, biedt nog steeds 30% aan ondanks de voor hem goede uitslag. #derijdenderechter — Co van den Ham (@covandenham) November 2, 2021
Wat is dat met die irritante geluidjes en muziek deze aflevering? #RijdendeRechter #DeRijdendeRechter — Ruben (@15Ruben31) November 2, 2021
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie