TVgids.nl
tvgids streaming
meer
zoeken
mijngids

Suggesties

Populair op dit moment

  • zenders
  • nu & straks
  • primetime
  • populair
  • nieuw
  • binnenkort
  • Alles over Pathé Thuis
  • Alles over Disney+
  • Alles over HBO Max
  • alle films
  • alle series
  • sport op tv
  • laatste nieuws
  • collecties
  • lijsten
  • download de app
tvgids
streaming
meer
tvgids streaming
logo NPO 1
logo NPO 2
logo NPO 3
logo RTL 4
logo RTL 5
logo SBS 6
logo RTL 7
logo Veronica/Disney XD
logo NET 5
logo RTL 8
logo SBS 9
logo BBC First
logo Paramount Network
logo Comedy Central
logo Discovery
logo National Geographic
logo Crime + Investigation
logo Ons
logo 24Kitchen
logo Filmbox.nl
logo Ziggo Sport
logo ESPN
logo Eurosport 1
logo BVN
logo Discovery Science
logo Investigation Discovery
logo Eén
logo Canvas
logo Fox
logo MTV
logo XITE
logo TV 538
logo TLC
logo Nickelodeon
logo Animal Planet
logo RTL Z
logo OUTtv
logo Play4
logo BBC 1
logo BBC 2
logo BBC 4
logo BBC World
logo BBC Entertainment
logo CNN
logo CNBC
logo ARD
logo ZDF
logo NDR Fernsehen
logo WDR Fernsehen
logo 3Sat
logo Sat 1
logo RTL
logo PRO 7
logo ARTE
logo TV5MONDE
logo RTBF La 1
logo RTBF La 2
logo Rai Uno
logo TV E
logo TRT World
logo Film 1 Premiere
logo Film1 Family
logo Film1 Action
logo Film1 Drama
logo Cartoon Network
logo Ziggo Sport Select
logo Ziggo Sport Tennis
logo Ziggo Sport Racing
logo Ziggo Sport Voetbal
logo Ziggo Sport Golf
logo Ziggo Sport Docu
logo ESPN 2
logo ESPN 3
logo ESPN 4
logo Eurosport 2
logo AT5
logo NH
logo RTV Utrecht
logo RTV West
logo RTV Rijnmond
logo TV Noord
logo Omrop Fryslân
logo RTV Drenthe
logo RTV Oost
logo Omroep Gelderland
logo Omroep Flevoland
logo Omroep Brabant
logo L1 TV
logo Omroep Zeeland
logo NPO 1 extra
logo NPO 2 extra
logo NPO Politiek
logo Veronica
logo Disney XD
logo RTL Telekids
logo VRT Ketnet
logo Nick Jr.
logo Disney Channel
logo Pebble TV
logo Boomerang
logo RTL Lounge
logo Rtl crime
logo HISTORY
logo Nat Geo Wild
logo Love Nature
logo Extreme Sports Channel
logo Euronews
logo Al Jazeera Engels
logo Stingray Classica
logo Mezzo
logo Oranje TV
logo Comedy Central Extra
logo INPLUS
logo E! Entertainment
logo ShortsTV
logo CBS Reality
logo Beleef KPN
logo Playboy TV
logo Private Spice

televisie

De TV van gisteren: 2,2 miljoen kijkers zien Soy Kroon stralen in The Passion

Judith Regeling

  ·  

15 april 2022 09:28

© KRO-NCRV
Soy Kroon
Vind ik leuk
Opslaan
Delen

Deel dit item

The Passion is de grote winnaar van de donderdagavond. Ruim 2,2 miljoen mensen zagen hoe o.a. Soy Kroon, Ruud de Wild, Noortje Herlaar en Kim-Lian van der Meij het ervan afbrachten in de Gelderse plaats Doetinchem.

Dit jaar was het de eer aan Soy Kroon om Jezus te vertolken, en dat deed hij volgens de overgrote meerderheid 'geweldig'.

The Passion

De musicalster slash acteur is het wel gewend om op een podium te staan, maar toch was het wel even andere koek: The Passion van 2022. Vooraf liet hij blijken een wat 'rebelsere' en 'brutalere' Jezus te willen vertolken, en de kijkers konden zich daar wel in vinden. Op social media werd hij immers geprezen voor zijn uitvoering, zowel voor zijn solo-optredens als zijn krachtige duet met Dennis Weening.

Het duet van Dennis en Soy is wat mij betreft het hoogtepunt van deze editie tot nu toe. Fantastisch gedaan! 👏👏 #ThePassion pic.twitter.com/JNWcbIY4iz

— Charlene (@xcharr_) April 14, 2022

Ik ben echt zwaar onder de indruk van Soy Kroon! Wat een acteerprestatie! Wat een gevoel! Hoe raak, puur en echt! #ThePassion

— Annette - Books of Hope and Dreams (@fanetjuh) April 14, 2022

…Mennnn, wát is Soy een ongekend jong talent!

😍👏🏻#ThePassion pic.twitter.com/RjSpm790xV

— Daan (@Daan_Danado) April 14, 2022

Soy Kroon draagt deze editie hoor. Voor de rest is het niet veel soeps dit jaar #ThePassion

— Victor Hopman 🇺🇦 (@victorhopman) April 14, 2022

Ruud de Wild

Iets minder tevreden was het publiek over 'verteller' Ruud de Wild. De radiodj leek namelijk niet altijd even goed uit zijn woorden te kunnen komen door het stotteren. Maar zich verstoppen onder een deken, hoeft vandaag zeker niet. Diverse mensen namen het direct na de uitzending voor hem op. "Als je denkt dat je het beter kan dan Ruud, doe dan. Raap je ballen bij elkaar en ga er staan", aldus een Twitteraar.

Bewondering voor @ruuddewild die met veel gevoel voor zelfspot zegt “Een verteller die stottert, da’s niet handig.”
Je doet het geweldig Ruud! 👌🏽🎤🙏🏼 #ThePassion @KroNcrv @NPORadio2 pic.twitter.com/XpU1Xx8QKs

— Jozien van Akker (@Akkerjvan) April 14, 2022

Ruud is zenuwachtig, maar staat toch een liveshow te presenteren voor miljoenen kijkers. Doe het hem niet na, hij doet het top! #ThePassion

— Fadi فادي (@FadiEsak) April 14, 2022

Voor alle azijnzeikers op Twitter. Ruud de Wild is een geboren stotteraar, stotteren speelt sneller/vaker op bij spanningen. ♥️ Reken maar dat zoiets als dit aan elkaar praten een zenuwklus is. 🍀#ThePassion

— Anna Tiecken (@AnnaTiecken) April 14, 2022

Het is zeker niet meer mogelijk om Ruud de W. te vervangen voor iemand die wél 1 zin kan uitspreken zonder haperingen??? 🤦‍♀️🙄#ThePassion

— adnariM (@adnariM1975) April 14, 2022

Aan de reacties te zien, kraakt bijna heel Nederland, Ruud de Wild af. Hij heeft een zwaar jaar achter de rug gehad mensen... Hij doet het juist enorm goed als spreker! Respect voor Ruud! Anders sta dan maar zelf in zijn schoenen. Bah wat kunnen NLers zeikvolk zijn. #ThePassion

— Sven Deekens (@SvenDeekens20) April 14, 2022

Feyenoord en PSV

Voor de mensen die niets hadden met het (christelijke) paasverhaal was er op donderdag ook genoeg te doen. Zo nam PSV het onder het toeziend oog van 800.000 kijkers op tegen Leicester City. Hoewel de Eindhovense club zich uitstekende weerde tegen de Engelse voetbalclub, was het toch niet genoeg om ook door te stoten naar de volgende ronde van de Conference League. De club verloor uiteindelijk met 1-2.

Voor Feyenoord was er meer geluk. De Rotterdamse club nam het gisteren op tegen Slavia Praag. Ruim 928.000 kijkers konden de avond afsluiten in feeststemming. Feyenoord won uiteindelijk met 1 - 3, en is dus nog het enige Nederlandse team in een Europese strijd.

To be continued....
28 april #DeKuip @Feyenoord pic.twitter.com/gkDsMI0IOG

— René Hof (@Hoffie28) April 15, 2022

Uiteraard kijk ik als Ajacied naar #Feyenoord. Ik wens jullie veel succes en de winst‼️📣✌#slpfey

— Delano (@delano2021) April 14, 2022

Vooruit Feyenoord❤️ vol passie en strijd op naar de winst en de halve finale...#slafey #feyenoord

— Edward W. (@Edward_Wagemans) April 14, 2022

Jinek

Later op de avond was het tijd voor serieuzere zaken. Zo ontving Eva Jinek de veelbesproken Winston Gerschtanowitz, die voor het eerst publiekelijk reageerde op een verhaal in Quote, dat stelde dat hij rijk zou kunnen worden door de investeren in een goed doel. Ondanks hij het ontkende dat dit zijn motief was, raakten de 574.000 kijkers toch verdeeld. De één wilde de presentator wel het voordeel van de twijfel geven, maar de ander was minder coulant.

Tsja, Winston, hier lul jij je niet meer uit. Het is helder dat #earthtoday een ordinaire business is waar mensen steenrijk van worden. Dat gaat verder dan een zuiver goed doel. Natuur en klimaat wordt al jaren misbruikt voor zelfverrijking. #winstongerschtanowitz #jinek pic.twitter.com/s9ryyXfWTm

— Martin 💙💛 (@AR146XI) April 15, 2022

Winston afzeiken omdat hij en zijn investeerders in de toekomst misschien iets aan EarthToday gaan verdienen en vervolgens je podcastprovider promoten om er zelf "financieel" beter van te worden, Alexander, Nienke en Sander doen het bij #Jinek gewoon!!
Hypocrisie ten top, toch!!

— Johan Derksen (@Derksen_Gelul) April 14, 2022

Winston Gerschtanowitz is gewoon betrapt. Hij dacht miljoenen te kunnen pakken én messias van de aarde te spelen. Verschil met Sywert is dat hij gepakt is voordat er miljoenen te verdelen waren, dus kan hij nog 'geloofwaardig' zeggen dat het hem niet om het geld ging. #jinek

— Rickey Gevers 🇺🇦 (@UID_) April 14, 2022

#earthtoday #jinek #winstongerschtanowitz goed gedaan Winston, strijder!

— Patrick (@Patrick79647192) April 14, 2022

Talkshowstrijd

De talkshowstrijd werd echter niet gewonnen door Jinek. Onder andere Op1 (837.000) en de Avondshow met Arjen Lubach (1,1 miljoen) hadden meer mensen in hun greep. Vandaag Inside bungelde op deze donderdag onderaan: slechts 573.000 stemde af op dit programma. Een pijnlijke nederlaag dus voor SBS. Dit was namelijk hun best scorende show van de donderdagavond. Gelukkig viel er in het programma zelf wel wat te lachen.

René z'n elleboog schoot uit de kom na te hard masturberen; Roos gaat stukhttps://t.co/INKnartFUh #vandaaginside pic.twitter.com/AnETEDJyW5

— Vandaag Inside (@vandaaginside) April 15, 2022

Tags en meer informatie

amusement

jinek

NPO1

ruud de wild

Soy Kroon

talkshow

the passion

winston gerschtanowitz

Alles over Pathé Thuis

Alles over Pathé Thuis

Mis niets van de Gouden Televizier-Ring 2022

Mis niets van de Gouden Televizier-Ring 2022

 Formule 1 volg je hier

Formule 1 volg je hier

Make Up Your Mind

Make Up Your Mind

Tips voor jou

Shed and buried

Informatief · Discovery · Morgen  06:00

Switch

Amusement · Eén · Vanavond  20:44

Race om de ringen

Amusement · RTL 4 · Vanavond  20:32

Race om de ringen

Amusement · RTL 4 · Morgen  15:30

First dates

Amusement · NPO 3 · Vanavond  19:26

Gerelateerd nieuws

William Rutten heeft goed nieuws voor fans van Het Perfecte Plaatje

Natasja Gibbs en Nadia Moussaid vormen nieuw Op1-duo

Kennisquiz 50/50 verhuist naar Net5

The Wheel krijgt geen tweede seizoen

Welke wielrenner wint er dit jaar op de Nederlandse berg?

Het gezin van Anna en Paul gaat in therapie in Ten Minste Houdbaar Tot

Meer gerelateerd nieuws

Laatste nieuws van TVgids.nl

André Kuipers en Klaas van Kruistum maken programma over de ruimtevaart
Televisie

Black Bird op Apple TV+ met een van de laatste rollen van Ray Liotta

William Rutten heeft goed nieuws voor fans van Het Perfecte Plaatje

Trailer: Paper Girls, de Stranger Things van Prime Video

Paul Witteman sluit tv-comeback uit: 'Weg is weg'

Toon meer nieuws

Mobiele apps

Met de gratis TVgids app kun je snel zien wat er op tv is, eenvoudig je favoriete programma's bewaren en alerts instellen.

Beschikbaar voor android op Google PlayStore
Beschikbaar voor IOS in de App Store

    Nieuw op TVgids.nl

  • Nieuw op Netflix
  • Nieuw op Disney+
  • Alles over Pathé Thuis
  • De leukste collecties

    Populair op TVgids.nl

  • Stranger Things
  • Seriegids - Alle series op TV
  • Filmgids - Alle films op TV
  • De 5 beste series op Videoland
  • Wat is er te zien HBO Max

Volg ons

icon
icon
icon

    Over TVgids.nl

  • Contact
  • Colofon
  • Adverteren
  • Partnerbijdrage
  • Veelgestelde vragen

    Voorwaarden & privacy

  • Algemene voorwaarden
  • Privacy statement
  • Cookiestatement
  • Cookie-instellingen

©TVgids.nl 2022