TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een spannende missie voor de overgebleven deelnemers aan De Verraders. De kandidaten die dus na de eerste en tweede aflevering zijn ontkomen aan de grijpgrage handjes van de Verraders, wagen zich deze week in het centrum van de Duitse stad Aken. Deze toeristische trekpleister is bepaald geen plek om ongezien te blijven, dus de kandidaten moeten keihard werken aan hun onzichtbaarheid.
Dat doen ook de Verraders oftewel Stefano Keizers, Ortál Vriend en Jamie Westland, die nog steeds in het geheim moeten opereren. Intussen proberen ze posities op belangrijke plekken te bemachtigen, die zijn immers noodzakelijk om hun opdracht in het spel te laten slagen. En de Getrouwen willen bewijzen dat ze écht onschuldig zijn.
Steven Kazàn kan daarover meepraten. Hij deed vorig jaar mee aan het programma en werd vaak voor Verrader aangezien, ook omdat hij snel rood werd. “Had ik vroeger op school al als ik de beurt kreeg. Niet handig”, zei hij daarover in het AD.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas
10:46StukTV kondigt nieuwe reeks van Het Jachtseizoen: Most Wanted aan