TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een spannende missie voor de overgebleven deelnemers aan De Verraders. De kandidaten die dus na de eerste en tweede aflevering zijn ontkomen aan de grijpgrage handjes van de Verraders, wagen zich deze week in het centrum van de Duitse stad Aken. Deze toeristische trekpleister is bepaald geen plek om ongezien te blijven, dus de kandidaten moeten keihard werken aan hun onzichtbaarheid.
Dat doen ook de Verraders oftewel Stefano Keizers, Ortál Vriend en Jamie Westland, die nog steeds in het geheim moeten opereren. Intussen proberen ze posities op belangrijke plekken te bemachtigen, die zijn immers noodzakelijk om hun opdracht in het spel te laten slagen. En de Getrouwen willen bewijzen dat ze écht onschuldig zijn.
Steven Kazàn kan daarover meepraten. Hij deed vorig jaar mee aan het programma en werd vaak voor Verrader aangezien, ook omdat hij snel rood werd. “Had ik vroeger op school al als ik de beurt kreeg. Niet handig”, zei hij daarover in het AD.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster