TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een spannende missie voor de overgebleven deelnemers aan De Verraders. De kandidaten die dus na de eerste en tweede aflevering zijn ontkomen aan de grijpgrage handjes van de Verraders, wagen zich deze week in het centrum van de Duitse stad Aken. Deze toeristische trekpleister is bepaald geen plek om ongezien te blijven, dus de kandidaten moeten keihard werken aan hun onzichtbaarheid.
Dat doen ook de Verraders oftewel Stefano Keizers, Ortál Vriend en Jamie Westland, die nog steeds in het geheim moeten opereren. Intussen proberen ze posities op belangrijke plekken te bemachtigen, die zijn immers noodzakelijk om hun opdracht in het spel te laten slagen. En de Getrouwen willen bewijzen dat ze écht onschuldig zijn.
Steven Kazàn kan daarover meepraten. Hij deed vorig jaar mee aan het programma en werd vaak voor Verrader aangezien, ook omdat hij snel rood werd. “Had ik vroeger op school al als ik de beurt kreeg. Niet handig”, zei hij daarover in het AD.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'