TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een spannende missie voor de overgebleven deelnemers aan De Verraders. De kandidaten die dus na de eerste en tweede aflevering zijn ontkomen aan de grijpgrage handjes van de Verraders, wagen zich deze week in het centrum van de Duitse stad Aken. Deze toeristische trekpleister is bepaald geen plek om ongezien te blijven, dus de kandidaten moeten keihard werken aan hun onzichtbaarheid.
Dat doen ook de Verraders oftewel Stefano Keizers, Ortál Vriend en Jamie Westland, die nog steeds in het geheim moeten opereren. Intussen proberen ze posities op belangrijke plekken te bemachtigen, die zijn immers noodzakelijk om hun opdracht in het spel te laten slagen. En de Getrouwen willen bewijzen dat ze écht onschuldig zijn.
Steven Kazàn kan daarover meepraten. Hij deed vorig jaar mee aan het programma en werd vaak voor Verrader aangezien, ook omdat hij snel rood werd. “Had ik vroeger op school al als ik de beurt kreeg. Niet handig”, zei hij daarover in het AD.
Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden