TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het eerst in De Verraders behoren twee familieleden tot het trio van verraders. Sander en Jordy Huisman, neefjes van Henny Huisman, zouden geen problemen moeten hebben met het samenwerken. Zij vormen samen met Yuki Kempees het dj-trio Kris Kross Amsterdam en dus werken ze altijd samen.
Toch verloopt het plan dat ze in het torentje bedacht hebben niet zoals gehoopt. Ze maken een grote fout bij hun eerste moord. Gek genoeg werkt die fout uiteindelijk in hun voordeel.
Dat betekent echter niet dat ze onschendbaar zijn, want ze staan bij een aantal getrouwen op het verdachtenlijstje. Daarnaast vertoont het bondje dat ze eerder met getrouwen sloten scheurtjes. Nu er meer verdenkingen hun kant opgaan is het voor de broers de taak het hoofd koel te houden.
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken