TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vol goede moed traden achttien BN’ers vorige week aan in een Zuid-Limburgs kasteel voor een spannende strijd. In deze tweede aflevering van het nieuwe De Verraders-seizoen is het hen duidelijk dat het spel écht is begonnen. Bij het ontbijt blijkt namelijk dat een van de stoelen leeg blijft; de Verraders hebben een Getrouwe 'vermoord'. Ze wisten dat het eraan zat te komen, maar toch is deze daad een schok voor de kandidaten. De verwarring is compleet als blijkt dat de deelnemer die is vermoord nog iets met de komende missie te maken heeft.
Over het eerste seizoen vertelde presentator Tijl Beckand: "Een paar kandidaten zeiden dat ze dit het zwaarste spel ooit vonden, terwijl ze ook aan Wie is de Mol? of Expeditie Robinson hebben meegedaan."
Partnerbijdrage
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire