TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 zendt een compilatie uit van de hoogtepunten uit De Vrienden van Amstel LIVE!. Ondere anderen Danny Vera en Davina Michelle maken hun debuut, maar oude bekenden als Nick en Simon en Maan zijn er in Ahoy ook weer bij.
Veertien De Vrienden van Amstel LIVE!-concerten konden in januari niet doorgaan door de lockdown, maar niet getreurd. De organisatie heeft in april en mei alsnog twaalf shows ingepland, waarvan nu een aantal hoogtepunten te zien is.
Tijdens deze 24e editie van deze concertreeks maken Danny Vera, Rolf Sanchez, Davina Michelle en Emma Heesters hun debuut, maar ook oudgedienden als Nick en Simon, Maan, Suzan & Freek en Miss Montreal zijn van de partij. Allemaal artiesten die vorig jaar samen gratis livestreamconcerten gaven met de succesvolle gelegenheidsformatie The Streamers.
Volgend jaar wil De Vrienden van Amstel LIVE! helemaal uitpakken. Het evenement viert dan zijn 25-jarig jubileum met maar liefst twintig concerten voor in totaal zo'n 300.000 fans.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten