TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Verdriet en ontsteltenis tekenden Nederland nadat Peter R. de Vries in de zomer van 2021 in de Lange Leidsedwarsstraat in Amsterdam werd vermoord.
De geliefde misdaadverslaggever kreeg een monument in de hoofdstad, de daders zijn intussen berecht, maar wat weten we verder over de moord? Uit wat voor pistool kwam de fatale kogel en waarom ging er zoveel mis bij het afvuren? Om die vraag zo goed mogelijk te beantwoorden, brengt Sinan een bezoek aan de fabriek waar het moordwapen, een Zoraki 917, gemaakt is.
Verder gaat de journalist naar Oekraïne; in de oorlog met Rusland gebruiken soldaten veel Europese wapens. Volgende week eindigt Sinans drieluik met een aflevering over de moord op Pim Fortuyn.
Deze aflevering van De Wapenroute is op woensdag 18 september 2024 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight