TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het arme en bergachtige Laos werkt nog 80 procent van de bevolking in de landbouw. Toch heeft het land veel economisch potentieel dankzij bodemschatten als goud en koper en de mogelijkheid voor de bouw van waterkrachtcentrales. Met steun van China probeert Laos zich te ontwikkelen en in De Wereld van de Chinezen ziet Ruben Terlou hoe dat gestalte krijgt.
Voor een hogesnelheidstrein naar de hoofdstad Vientiane moesten hele dorpen wijken. Terlou spreekt een echtpaar dat nog in hun oude huis is blijven wonen. Ook de bouw van stuwdammen, die van Laos de batterij van Zuidoost-Azië moeten maken, heeft veel impact op de omwonenden. De dammen en stuwmeren beïnvloeden de visstand, en dat merkt zelfs de vissersgemeenschap in het aangrenzende Thailand.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?